Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Щодо визначення радіальних напружень в криволінійних карнизних вузлах рам з клеєної деревини
    (КНУБА, 2010) Михайловський, Д. В.; Матющенко, Д. М.
    Розглянуті існуючі методики визначення радіальних напружень в карнизних вузлах рам з клеєної деревини. Зроблено аналіз та чисельне порівняння методик. Запропоновані шляхи подальшого удосконалення розрахунку карнизних вузлів криволінійних рам.
  • Документ
    Деревина - сучасний будівельний матеріал
    (КНУБА, 2014) Михайловський, Д. В.; Заєць, Р. В.; Чубарев, А. Г.
    Розглянуто проблеми та перспективи використання конструкцій з суцільної, клеєної деревини та клеєного шпону в будівництві. Обґрунтовано необхідність розвитку індустріальної бази по виготовленню сучасних конструкцій з клеєної деревини та клеєного шпону.
  • Документ
    Особенности расчета гнутоклеёных рам из клеёной древесины
    (КНУБА, 2014) Михайловський, Д. В.; Матющенко, Д. Н.
    Розглянуто основні методики розрахунку гнутоклеєних рам. Проведено аналіз і порівняння методик з класичною теорією опору матеріалів. Наведено графіки порівняння методів визначення напружень в карнизному вузлі гнутоклеєних рам з різними радіусами кривизни на прикладі рам промислової будівлі прольотом 12, 15 і 21 м.
  • Документ
    Напружено - деформований стан конструкції з клеєної деревини в формі діагріда при реальному вітровому впливі
    (КНУБА, 2018) Казачонок, Ю. А.; Охріменко, Б. С.; Михайловський, Д. В.
    Об'єктом статті є конструкція з клеєної деревини в формі діагонально- сітчастих несучих конструкцій. Метою даної роботи є дослідження напружено- деформованого стану конструкції з клеєної деревини в формі діагонально- сітчастих несучих конструкцій з врахуванням реального вітрового впливу. В рамках поставленої мети вирішуються такі задачі: аналіз несучих конструкції будівлі з врахуванням реального впливу з використанням ПК LIRA-SAPR, з позиції НДС та загальної жорсткості будівлі. Для цього були розглянуті основні чинники, які мають сильний вплив на аеродинаміку будівлі, які необхідно враховувати при проектуванні. Було виявлено, що для визначення реального розподілу вітрових потоків слід враховувати існуючу або проектну забудову.
  • Документ
    Визначення аеродинамічних коефіцієнтів на конструкцію з клеєної деревини в формі діагріда
    (КНУБА, 2018) Казачонок, Ю. А.; Охріменко, Б. С.; Михайловський, Д. В.
    В статті розглянуто моделювання вітрового впливу на конструкцію з клеєної деревини в формі діагріду з діагонально-сітчастих несучих конструкцій. Наведено алгоритм визначення, аеродинамічних коефіцієнтів, та ліній обтікання будівлі у формі діагріду.
  • Документ
    Методика створення розрахункової схеми гнутоклеєних рам за допомогою методу скінченних елементів
    (КНУБА, 2018) Михайловський, Д. В.; Матющенко, Д. М.
    Розроблена методика створення розрахункових схем гнутоклеєних рам за допомогою методу скінченних елементів. Наведено алгоритм розрахунку гнутоклеєних рам в програмному комплексі ЛІРА-САПР