Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Сануючі штукатурки в реставрації пам’яток архітектури
    (КНУБА, 2008) Лівінський, О. М.; Стоян, О. В.
    Збереження пам‘яток завжди було питанням складним, тому вирішувати ці питання повинні лише фахівці технологи, що мають відповідну кваліфікацію та досвід, який підтверджений необхідними знаннями. Ці знання повинні стосуватися не тільки дотримання технології використання матеріалів, але й чіткому розумінні проблеми в цілому. Одним з пріоритетних напрямків в санації пам'яток є їх захист від дії шкідливих зовнішніх факторів. Захисні матеріали повинні створювати сприятливий мікроклімат для пам'ятки і в той же час бути непомітними, але й довговічними. Особливе місце серед них займають сануючі матеріали і технології.
  • Документ
    Дослідження стану оснащеності організацій і бригад покрівельників та використання засобів малої механізації
    (КНУБА, 2013) Лівінський, О. М.; Євтушенко, В. А.
    Розглядається проблема стану оснащеності організацій і бригад покрівельників засобами малої механізації. Також стаття охоплює питання вирішення проблеми потреби в засобах малої механізації для будівельних підрозділів.
  • Документ
    Розробка методики розрахунку нормативів і потреб в засобах малої механізації на річну програму робіт будівельних організацій
    (КНУБА, 2009) Лівінський, О. М.; Євтушенко, В. А.
    Розробка методики розрахунку нормативів і потреби в засобах малої механізації (ЗММ) та механізованих інструментів (МІ), що дозволить забезпечити будівельні організації та підрозділи необхідними за номенклатурою та типорозмірами засобами механізації. Викладення запропонованих основних методів і розрахунків потреби в ЗММ та МІ.
  • Документ
    Дослідження і розробка ефективних методів організації опорядження фасадів монолітних будинків
    (КНУБА, 2005) Лівінський, О. М.
    Основною задачею є рішення проблеми інтенсифікації виробництва опоряджувальних робіт у будівництві, що забезпечує ріст продуктивності праці і скорочення частки ручної праці, комплексну механізацію проведення робіт і підвищення якості оздоблення монолітних будинків.