Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Дослідження стійкості тонкостінних елементів відкритого профілю з різними варіантами розкріплення
    (КНУБА, 2010) Охтень, І. О.; Гоцуляк, Є. О.
    На прикладі сталевого каркасу будівлі торговельного комплексу у м. Миколаїв досліджено роботу тонкостінних прогонів покриття з урахуванням особливостей їх розкріплення до рам каркасу. Зроблено висновок про вплив способу розкріплення багатопрольотних прогонів (балок) до крокв’яних конструкцій.
  • Документ
    До розрахунку несучої спроможності пальового фундаменту монолітної каркасної будівлі
    (КНУБА, 2011) Гоцуляк, Є. О.; Шельменко, А. М.
    Виконано дослідження залежності жорсткості та несучої здатності пальового поля від кількості та кроку паль. Визначено, що жорсткість пальових полів загалом майже однакова при різній кількості регулярно розташованих паль. Створена власна програма розрахунку пальового поля в лінійній стадії роботи паль. Розраховано реальний пальовий фундамент і встановлено, що палі мають різні жорсткості в залежності від їх взаємного розташування і навантаження. Тому для розрахунку пальових фундаментів не зовсім вірно приймати жорсткість, яка отримана при випробуванні одиночної палі.
  • Документ
    Стійкість стінок циліндричних оболонок при комбінованому навантаженні з урахуванням недосконалостей форми
    (КНУБА, 2006) Гоцуляк, Є. О.; Лук’янченко, О. О.; Костіна, О. В.; Шах, В. В.
    Розроблена методика дослідження стійкості циліндричних оболонок з урахуванням початкових недосконалостей. Розв’язані задачі нелінійної стійкості циліндричної оболонки, недосконалості прийняті із замірів реальних конструкцій.
  • Документ
    Реалізація просторового скінченого елементу в криволінійній системі координат
    (КНУБА, 2011) Гоцуляк, Є. О.; Пікуль, А. В.
    Розроблено методику розрахунку нетонких пластин та оболонок на основі просторових скінченних елементів у криволінійній системі координат. За цією методикою створено алгоритм та написано програму для розрахунку на мові фортран. На прикладі товстостінного циліндра (задача Ламе) продемонстровано збіжність методу скінченних елементів за метричним критерієм порівняно з точним розрахунком в переміщеннях.