Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Методика моделювання роботи скребкового грунтоприбирача
    (КНУБА, 2011) Горбатюк, Є. В.; Комоцька, С. Ю.
    У статті подана розробка комбінованої фізико-математичної моделі скребкового грунтоприбирача, що дозволяє досліджувати його робочі процеси під час роботи на безківшових ланцюгових траншеєкопачах.
  • Документ
    Аналіз існуючих конструкцій глибинних розпушувачів локальної дії
    (КНУБА, 2010) Горбатюк, Є. В.; Макарчук, О. В.
    В роботі подан огляд та аналіз технічних рішень,спрямованих на виконання операції глибинного розпушування ґрунту під час будівництва дренажу безтраншейним способом.
  • Документ
    Експериментальні дослідження конструкцій робочих органів скребкового грунтоприбирача траншейних безківшових екскаваторів
    (КНУБА, 2013) Горбатюк, Є. В.; Комоцька, С.
    У статті наведено основні етапи програми експериментальних досліджень конструкцій робочих органів скребкового ґрунтоприбирача траншейних безківшових екскаваторів. Детально описано конструкцію стенда для дослідження процесу різання ґрунту та приведена модель скребкового ґрунтоприбирача. Крім того, за залежностями з класичної теорії математичної статистики визначено мінімально необхідне число повторювань дослідів
  • Документ
    Математичне моделювання взаємодії рушія розпушувального агрегату з поверхнею грунту
    (КНУБА, 2016) Горбатюк, Є. В.; Волянюк, В. О.; Міщук, Д. О.
    Запропонована математична модель впливу реакції грунту при його руйнуванні на некеровані переміщення робочого органа розпушувача. Використання цієї моделі дає змогу підвищити ефективність розпушувального обладнання шляхом удосконалення його системи керування.
  • Документ
    Удосконалення робочого обладнання скреперів
    (2016) Волянюк, В. О.; Горбатюк, Є. В.; Міщук, Д. О.
    В статті розглянуто удосконалення робочого обладнання скреперів шляхом впрова¬дження його нових конструктивних схем. Це дозволить збільшити продуктивність скреперів і знизити собівартість робіт. Зниження собівартості робіт буде здійснюватися за рахунок використання на тягачах скреперів двигунів меншої потужності. Наведені нетрадиційні конструктивні схеми робочого обладнання скреперів, опис їх робочого процесу і залежності для розрахунку основних параметрів.
  • Документ
    Розробка дискового робочого органа для безтраншейного прокладання ліній комунікацій
    (КНУБА, 2017) Пелевін, Л. Є.; Горбатюк, Є. В.; Фомін, А. В.; Азенко, А.
    Запропонована конструкція робочого органа для прокладання ліній інженерних комунікацій безтраншейним способом, який забезпечує зниження енергоємності розробки грунту. Розроблено математичну модель руйнування та переміщення грунту робочим органом. Обґрунтовано конструктивні схеми гідравлічного приводу робочого органа.