Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Аналіз впливу містобудівних факторів на радіус пішохідної доступності
    (КНУБА, 2013) Голубенко, В. В.
    Проаналізовані містобудівні фактори, що впливають на радіус пішохідної доступності. Запропонована методика проведення дослідження для визначення оптимального радіуса пішохідної доступності.
  • Документ
    Визначення коефіцієнтів впливу типу житлової забудови на радіус пішохідної доступності
    (КНУБА, 2013) Голубенко, В. В.
    Проаналізований характер впливу типу забудови житлової території на радіус пішохідної доступності. Проведене його дослідження та визначені коефіцієнти впливу для кожного з типів забудови.
  • Документ
    Аналіз впливу побажань населення на радіус пішохідної доступності
    (КНУБА, 2014) Голубенко, В. В.
    Проведено соціологічне опитування населення міста Києва щодо бажаних показників радіусу пішохідної доступності до об'єктів тяжіння. Згідно оброблених результатів анкетування визначені коефіцієнти впливу на радіус пішохідної доступності.
  • Документ
    Аналіз впливу руху пішохода вздовж ухилу на функціональний стан організму
    (КНУБА, 2015) Голубенко, В. В.
    Проведений аналіз впливу характеру руху пішохода на різноманітні показники роботи його організму. Такими показниками є енергетичні витрати, кількість кисню в крові, внутрішня температура тіла, тиск та пульс. Визначений показник по якому найдоцільніше проводити дослідження впливу поздовжнього ухилу шляху на радіус пішохідної доступності до об'єктів першочергового обслуговування з точки зору роботи організму пішохода - це пульс.
  • Документ
    До стандартизації символів, знаків і позначень в спеціальній літературі
    (КНУБА, 2014) Литвин, Г. М.; Голубенко, В. В.; Голубенко, К. В.
    У статті розглянуто сучасний стан символіки в геодезичній, науково-технічній та навчальній літературі. Відмічено, що символи і позначення фізичних величин суперечать рекомендаціям міжнародних організацій із стандартизації. Так, одні і ті самі величини можуть бути позначені різними символами з різних алфавітів, є розбіжності в їх трактуванні тощо, що призводить до ускладнення розуміння текстів. Рекомендовано заходи для поліпшення стану символіки в геодезичній літературі.