Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Перспективи використання поверхнево-активних речовин в технології підготовки води для систем централізованого теплопостачання
    (КНУБА, 2017) Гламаздін, П. М.; Габа, К. О.; Давиденко, Є. П.; Вітковський, В. С.
    Розглянуто перспективи використання поверхнево-активних речовин в технології підготовки води. Метод очистки теплообмінних поверхонь від накипних відкладень і продуктів корозії при використанні поверхнево-активних речовин. Приведені висновки використання ПАР для промивання котлів.
  • Документ
    Руйнування відкладень під впливом поверхнево-активних речовин та магнітного поля
    (КНУБА, 2015) Малкін, Е. С.; Габа, К. О.
    Приводиться методика та результати експериментального дослідження кінетики відшарування відкладень і процесу просочування водних розчинів триетаноламінових ефірів жирних кислот у капілярно-порове тіло. Визначено оптимальну температуру теплоносія та концентрацію модифікатора для руйнування відкладень. Встановлено вплив поля природних магнітів
  • Документ
    Вплив модифікації теплоносія триетаноламіновими ефірами жирних кислот на теплообмін
    (КНУБА, 2015) Малкін, Е. С.; Габа, К. О.
    Проведено експериментальні та аналітичні дослідження теплофізичних властивостей водного розчину триетаноламінових ефірів жирних кислот. Визначено вплив зміни теплофізичних властивостей на теплообмін. Встановлено зростання кінематичної в’язкості, зменшення питомої теплоємності та коефіцієнту теплопровідності у порівнянні з водою. У нижній частині робочого діапазону температур систем теплопостачання встановлено незначне зменшення коефіцієнту тепловіддачі.
  • Документ
    Перспективи розвитку нових методів підготовки води для систем централізованого теплопостачання
    (КНУБА, 2016) Вітковський, В. С.; Гламаздін, П. М.; Габа, К. О.
    Наведено методи підготовки води для систем централізованого теплопостачання, проаналізовано переваги та недоліки фізичних та хімічних методів. Встановлено доцільність використання нових комбінованих методів водопідготовки на основі використання комплексонатів та поверхнево-активних речовин.