Енергоефективність в будівництві та архітектурі

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/142

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Ексергетична оцінка обробки повітря в центральній прямоточній системі кондиціонування повітря
    (КНУБА, 2014) Задоянний, О. В.; Котляров, А. В.
    У цій статті автори представляють деякі результати аналітичних досліджень зміни ексергіі повітря при обробці його в прямоточному кондиціонері для умов теплого і холодного періодів в місті Київ. У результатах аналізу автори роблять висновок про енерговитратність окремих процесів обробки повітря, які потребують удосконалення.
  • Документ
  • Документ
    Енергоощадні схеми вентиляційних систем з вдосконаленою конструкцією регулюючих пристроїв
    (КНУБА, 2013) Ратушняк, Г. С.; Степанковський, Р. В.
    Стаття присвячена проблемі регулювання вентиляційних систем на промислових підприємствах, громадських установах. Запропонована вдосконалена конструкція регулюючого пристрою з зручнообтікаємими регулюючими елементами, що обумовлює зменшення вихроутворення, забезпечує стабільність аеродинамічної структури течії, плавності регулювання, результатом чого є підвищення енергоощадності вентиляційних систем
  • Документ
    Техніко-економічні аспекти енергоощадності при реконструкції систем опалення
    (КНУБА, 2011) Возняк, О. Т.; Желих, В. М.; Юркевич, Ю. С.
    В Україні обсяг робіт, спрямованих на зменшення споживання теплової енергії в житлово-комунальному секторі, залишається надзвичайно малим, що, в першу чергу, пояснюється потребою залучення значних інвестицій та великими термінами окупності цих заходів. Проте постійне зростання цін на енергоносії вимагає невідкладного вирішення цієї проблеми, а відсутність державного фінансування, обмежені фінансові можливості як місцевих територіальних громад так і населення вимагає особливо зваженого підходу до вибору як самих термореноваційних заходів, так і до об’єктів, на яких вони впроваджуються.