Енергоефективність в будівництві та архітектурі

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/142

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Визначення кількості руху струминних течій
    (КНУБА, 2014) Гумен, О.М.; Довгалюк, В.Б.; Мілейковський, В.О.
    Розглянуто підхід до визначення кількості руху у струминних течіях з урахуванням наявності у них великомасштабних вихрових утворень. Одержано рівняння кількості руху для течій, що не є квазіусталеними. Введено поняття усереднюваної течії. Показано, що струминні течії є усереднюваними. Для таких течій визначено поправку на не квазіусталений характер розвитку. Це уточнення дозволяють підвищити ефективність організації повітрообміну в приміщеннях.
  • Документ
    Оцінка енергоефективності організації повітрообміну та повітророзподілення приміщень зі складною геометрією
    (КНУБА, 2012) Довгалюк, В.Б.; Рудзинський, В.О.
    Рассмотрено влияние организации воздухообмена и воздухораспределения на энергоэфективносить систем кондиционирования воздуха и вентиляции. Предложено применение направляющих щитов в помещениях со сложной геометрией для измениения направления и расхода приточных струй.
  • Документ
    Критерії оцінки енергоефективності організації повітрообміну
    (КНУБА, 2013) Довгалюк, В.Б.; Рудзинський, В.О.; Наконечний, В.І.
    Проведен сравнительный анализ существующих подходов к оценке энергоэффективности систем вентиляции и кондиционирования воздуха, принятых в странах Европы, Америке и на постсоветском пространстве. Определены преимущества и недостатки каждого из подходов. Приведены рекомендации для разработки нового комплексного критерия оценки энергоэффективности систем вентиляции и кондиционирования воздуха.