Інженерна геодезія

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/153

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Аналіз використання даних дистанційного зондування землі в сільському господарстві
    (КНУБА, 2017) Солом’янчук, Л. Ю.
    У статті проаналізовано використання даних дистанційного зондування землі в сільському господарстві. Розглянуто досвід використання даних дистанційного зондування землі в США, Китаї та Казахстані для моніторингу стану сільськогосподарських культур. Визначено основні завдання, які можуть бути вирішені за допомогою даних дистанційного зондування землі в сільському господарстві. Обґрунтовано потребу у створенні методичних рекомендацій щодо використання даних ДЗЗ для моніторингу стану сільськогосподарських культур в Україні.
  • Документ
    Основні вимоги до складу топографічного забезпечення для радіочастотного планування телекомунікаційних систем
    (КНУБА, 2018) Примак, Л. В.
    У статті розглянуто основні вимоги до складу та змісту топографічного забезпечення для цілей планування й оптимізації радіочастотних телекомунікаційних систем. Визначено обов’язкові та допоміжні складові геопросторових даних, використовуваних у процесі оптимізації. Побудовано загальну прикладну схему топографічного забезпечення у вигляді UML-діаграми класів і показано її зв'язок із зовнішніми пакетами, офіційно затвердженими міжнародними організаціями.
  • Документ
    Шляхи удосконалення системи умовних картографічних позначень для автоматизації підготовки містобудівної документації в ГІС
    (КНУБА, 2018) Лященко, А. А.; Максимова, Ю. С.
    Сформульовано вимоги до системи умовних позначень картографічної складової документації містобудівної документації. Запропоновано систему кодування умовних позначень для встановлення чіткого зв’язку між символами системи умовних позначень та кожним об’єктом містобудівної документації. Розглянуто класифікацію умовних позначень і засобів їх реалізації в геоінформаційних системах, на основі якої виконано оцінювання складності реалізації умовних позначень в геоінформаційних системах.
  • Документ
    Архітектура - будівництво - транспорт - туризм
    (КНУБА, 2018) Карпінський, Ю. О.; Рейцен, Є. О.; Кучеренко, Н. М.
    Представляємо своєрідний бренд АБТТ: Архітектура – Будівництво – Транспорт – Туризм. У 2016 році у Київському національному університеті будівництва і архітектури на кафедрі геоінформатики і фотограмметрії факультету Геоінформаційних систем та управління територіями почали викладати дисципліну «Основи туризмознавства» для І курсу спеціальності 6.140103 «Туризм». За такою спеціальністю готують студентів близько 90 ВНЗ України, але тільки в КНУБА створено кластер, який є не лише брендом АБТТ, але й доповнює його дисциплінами «Геоінформаційні методи в туризмі» і «Інформаційні системи та технології в туризмі»
  • Документ
    Векторизація споруд на цифровій моделі місцевості
    (КНУБА, 2016) Катушков, В. О.; Радченко, С.Б.
    Розглянуто особливості практичного застосування цифрової фотограмметричної станції для збирання векторної інформації житлових будинків. Описано організацію та застосування додаткових менеджерів шарів, параметрів. Показано логічність дешифрування дахів та проблемність визначення розбіжності контурів карнизів та фундаментів.