Архітектурний вісник КНУБА

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/40

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Вплив способу сприйняття вітрового навантаження на об’ємно-просторові рішення висотних будівель
    (КНУБА, 2015) Клюзко, В. М.; Куцевич, В. В.
    У статті висвітлені основні типи висотних будівель в залежності від способу сприйняття ними вітрового навантаження та запропоновані архітектурні прийоми оптимізації об’ємно-просторової структури висотних об’єктів з метою покращення характеристик їх енергоефективності.
  • Документ
    Приемы по размещению киноконцертных комплексов
    (КНУБА, 2016) Мержиевская, Н. Ю.; Шулипа, Д. В.
    В данной статье рассмотрены основные приемы по размещению киноконцертных комплексов в структуре города и за его пределами. Проанализированы две основные тенденции размещения такого типа зданий. Детально освещена проблема выбора участка для культурно-зрелищных учреждений.
  • Документ
    Про типологічні основи формування центрів громадської безпеки об’єднаних громад
    (КНУБА, 2018) Шулик, В. В.; Обідний, О. Б.
    Представлений досвід зі створення типології центрів громадської безпеки та пожежних депо для об’єднаних територіальних громад в Україні.
  • Документ
    Методологічні засади проектування внутрішнього транзитного простору для незрячих
    (КНУБА, 2018) Комаров, К. О.
    В результаті аналізу особливостей незорового сприйняття і дослідження сучасної проектної та будівельної практики в статті визначено метрологічні засади проектування транзитного простору для незрячих. На основі зіставлення габаритів зони досяжності у горизонтальній площині із довжиною кроків, складено масштабну шкалу елементів простору, призначеного для перебування сліпих. Встановлено, раціональну довжину об’єктів транзитного простору, кратну всім сталим величинам тактильно-м’язового сприйняття. Визначено пропорційне відношення величин сусідніх приміщень, що забезпечує відчутну різницю тривалості реверберації звуку при переході між ними.
  • Документ
    Теоретичні основи медіа-архітектурного проектування
    (КНУБА, 2014) Трофимчук, С. М.; Костенко, А. Я.
    У статті сформульовані складові методики медіа-архітектурного проектування громадських комплексів, визначені критерії медіа-архітектурного синтезу.