Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Особливості формування інтер’єрів апартаментів готелів за допомогою колористичних засобів
    (КНУБА, 2017) Третьяк, Ю. В.; Кузнецова, І. О.; Сивовід, М. М.
    У даній статті визначаються особливості формування інтер’єрів апартаментів готелів за допомогою колористичних засобів, розглядається психологічний вплив кольору в інтер’єрі на людину. Проаналізовано зарубіжні приклади створення дизайну апартаментів, на основі яких зроблено висновки щодо використання певних палітр кольорів. В оздобленні найкраще використовувати природні, екологічні матеріали, такі, як дерево й цегла. На основі вивчених класифікацій апартаментів та розглянутих прикладів інтер’єрів по кожній класифікації виведено діаграми використання кольорів в апартаментах різних типів.
  • Документ
    Об’єкти готельного бізнесу: пошук екологічних рішень
    (КНУБА, 2016) Савченко, В. В.; Агєєва, Г. М.
    Наведено результати дослідження сучасного досвіду будівництва екоготелів. В якості об‘єктів дослідження обрано 4 екоготеля, побудовані упродовж 2000-2013 рр. в різних частинах світу. Це - різноманітні за кількістю та категоріями номерів будівлі та комплекси оригінальної архітектури, інженерні рішення яких базуються на використанні сучасних технологій скорочення техногенного навантаження на довкілля.
  • Документ
    Девелопмент готелів у Східній Європі на прикладі України
    (КНУБА, 2015) Вусатюк, Н. А.
    Дисертація “Девелопмент нерухомості у Східній Європі. Дослідження на прикладі готелів у Німеччині та в Україні” написана автором на кафедрі економіки проектування та будівництва Бранденбурзького Технічного Університета Котбус-Зенфтенберг під керівництвом Пана Prof. Dr.-Ing. Вольфдітріха Калуше. Акцент зроблений на готельному девелопменті у Східній Європі на прикладі України у порівнянні з Німеччиною. Дослідження складається з трьох основних напрямків: - Готельний девелопмент у Східній Європі; - Девелопмент вцілому в межах окреслених Паном Prof. К. Ю. Дієдеріщсом у формі обсяга робіт девелопменту на початку життєвого циклу об’єкту; - Розробка моделі оцінки привабливості готельних інвестицій з повним розрахунком для Німеччини та Східної Європи на прикладі України. В цій статті публікуються результати першого напрямку досліджень, а саме готельного девелопменту у Східній Європі на прикладі України.
  • Документ
    Шляхи розвитку готельних комплексів в сучасній Україні на прикладі санаторна - оздоровчих баз на території південного берегу Криму (ПБК)
    (КНУБА, 2013) Єжова, О. І.
    Розглядається сучасний стан санаторна – оздоровчих комплексів. Виявлені їх недоліки та переваги. Автор приходить до висновку, що існує нагальна потреба у проведенні реконструкції санаторіїв, для створення відпочинку, що відповідав би сучасним нормам та потребам. Запропоновані шляхи вирішення цих проблем.
  • Документ
    Особливості об'ємно-планувальних та конструктивних рішень готелів з компактною формою плану
    (КНУБА, 2013) Ковальська, О. Є.
    У статті розглянуті питання особливостей об‘ємнопланувальних та конструктивних рішень готелів з компактною формою плану. Наведені приклади застосування атріумних просторів, запропоновано використання монолітно-каркасних, метало-каркасних та металевих структурних конструкцій каркасу для будівництва готелів з компактною формою плану.
  • Документ
    Напрям реновації морально та фізично застарілих промислових будівель
    (КНУБА, 2010) Бармашина, Л. М.; Кисіль, Л. М.
    У даній статті розглядається існуючий зарубіжний досвід перепрофілювання промислових будівель, що не використовуються за своєю основною виробничою функцію, в офіси, номери готелів, квартири-студії, апартаменти тощо. Висвітлено основні передумови реновації, історичні, соціальні та економічні засади надання застарілим промисловим будівлям нової функції шляхом розділення простору колишньої промислової будівлі та формування чарункової планувальної структури.
  • Документ
    Типологічні аспекти тимчасового житла
    (КНУБА, 2008) Король, В. П.
    Розглядається типологічний ряд тимчасового житла: готелі для ділових людей, для паломників, рекреаційні, готелі-капсули; мотелі та кемпінги; садові будинки; сезонне житло: спеціалізоване житло, мобільне житло. Висвітлені основні характеристики.