Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Будівлі, в яких ми живемо
    (КНУБА, 2018) Жовква, О. І.
    Розглядається питання формування житлових будинків (садиб) для представників творчих професій: митців, архітекторів, акторів, письменників. Наведені рекомендації стосовно оптимального функціонального складу, функціонально-планувальної організації житла із застосуванням ряду принципів, виявлено особливості архітектурно-планувальної організації та загальних композиційних рішень.
  • Документ
    Основні засади архітектурно-просторового вирішення багатофункціональних мостових споруд
    (КНУБА, 2015) Макухін, М. О.
    У статті розглянуто основні питання формування архітектурно-просторового вирішення багатофункціональних мостових споруд з урахуванням навколишнього середовища, функціонально планувальної організації і конструктивної схеми споруд, аспектів формування естетичного образу споруди.
  • Документ
    Мол як новий міської споруди (на прикладі Київа)
    (КНУБА, 2013) Березко, О. В.
    у статті проведено аналіз передумов виникнення молів та аналіз значення самого терміну «мол». Проаналізовано зміни, що відбулися при трансформації молу із заміської у міську споруду. На основі аналізу планувальних організацій молів Києва, досліджено особливості молу як міської споруди.
  • Документ
    Особливості комплексного формування бізнес-парків в умовах крупніших міст
    (КНУБА, 2011) Васильченко, О. С.
    в статті розглянуто відмінності бізнес-парків від бізнес-центрів, звернено увагу на особливості їх містобудівного, функціонального та планувального формування та розвитку. Виявлено особливості створення інфраструктури бізнес-парків та їхньої технологічної та просторової організації
  • Документ
    Трансформація структурних частин та перепрофілювання як прийоми функціональної спеціалізації приміських сільських поселень
    (КНУБА, 2011) Кузьменко, Т. Ю.
    Проведено аналіз структурних змін у планувальній організації приміських сільських поселень, визначено вплив цих трансформацій на перепрофілювання та формування їх функціональної спеціалізації.