Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Архітектура шкільних комплексів в забудові історичного Києва
    (КНУБА, 2015) Пивоваренко, О. В.
    В статті розглядаються питання виразності архітектури шкільних комплексів в структурі міста та способів реконструкції шкільних будівель для створення адаптованої архітектури
  • Документ
    Методи створення сучасних виховних закладів
    (КНУБА, 2014) Пивоваренко, О. В.
    В статті розглядаються методи створення сучасних виховних закладів, їх особливості, основні положення і вимоги до організації середовища сучасного закладу з врахуванням психології сприйняття дітей.
  • Документ
    Особливості сучасного рівня розвитку архітектури шкільних комплексів за кордоном з урахуванням семіотичного сприйняття
    (КНУБА, 2013) Пивоваренко, О. В.
    У статті розглядаються особливості вираження мови архітектури шкільних комплексів, які базуються на змістовності сприйняття школярів. Аналіз закордонного досвіду надає можливість визначення інноваційних параметрів проектування шкільних комплексів.
  • Документ
    Школа XXI століття - сутність суперечності функціональної структури
    (КНУБА, 2011) Пивоваренко, О. В.
    В статті розглядаються актуальні проблеми організації функціональної структури шкіл, які пов’язані з невідповідністю сучасних методів навчання із об’ємно-просторовим рішенням навчальних закладів. Важливість обраної теми визначають рекомендації щодо вирішення даної проблеми, створення архітектурного середовища шкіл, яке б відповідало новітнім тенденціям в сфері освіти.
  • Документ
    Психологія сприйняття, як формоутворюючий фактор в архітектурі шкільних комплексів
    (КНУБА, 2011) Пивоваренко, О. В.; Русевич, Т. В.
    В статті розглядаються основні положення і вимоги до організації середовища сучасного шкільного комплексу з точки зору психологічних особливостей сприйняття архітектурного простору дітьми. Важливість обраної теми визначають інноваційні розробки в області здійснення виховного процесу, педагогіки, що, безсумнівно, веде до формування нового архітектурного «змісту» шкільних комплексів, пошуку нових форм