Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 74
  • Документ
    Обґрунтування точності виконання геодезичних робіт
    (КНУБА, 2012) Чибіряков, В. К.; Старовєров, В. С.; Кравченко, З. М.
    В статті розглянуто методику обґрунтування точності виконання геодезичних робіт при моніторингу інженерних об’єктів за умов моделювання їх НДС.
  • Документ
    Основи організації аерокосмічного моніторингу антропогенного впливу на територію Дніпровсько-Орільського природного заповідника
    (КНУБА, 2012) Тараненко, О. С.; Гладілін, В. М.
    Стаття присвячена питанню організації аерокосмічного моніторингу антропогенного впливу на природне середовище Дніпровсько-Орільського природного заповідника (ДОПЗ). Досліджені спектральні характеристики природних та антропогенних об’єктів в межах ДОПЗ за даними багатозональної космічної зйомки високої роздільної здатності. Визначені індикатори антропогенного впливу на територію ДОПЗ, що контролюються на основі даних дистанційного зондування Землі.
  • Документ
    Аналіз дисертаційних робіт, захищених у спеціалізованій вченій раді Д 26.056.09 у 2009 – 2012 рр.
    (КНУБА, 2012) Ісаєв, О. П.; Погорєдьцев, В. М.; Чередніченко, П. П.
    Надана інформація про захищені дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за спеціальностями “Містобудування та територіальне планування”, “Геодезія, фотограмметрія та картографія”, “Кадастр та моніторинг земель” в період з 2009 по 2012 роки.
  • Документ
    Геоінформаційне забезпечення моніторингу природних комплексів
    (КНУБА, 2012) Лазоренко-Гевель, Н. Ю.
    Розроблено геоінформаційне забезпечення моніторингу природних комплексів для території Київської області і реалізовано в середовищі ArcGIS 9.2.
  • Документ
    Співвідношення між очікуваною точністю наземного лазерного сканування та вимогами до точності виконання інженерно-геодезичних робіт
    (КНУБА, 2012) Катушков, В. О.; Шульц, Р. В.; Сосса, Б. Р.
    Запропоновано загальний підхід до визначення точності наземного лазерного сканування при виконанні інженерно-геодезичних робіт та виконано порівняльний аналіз точності наземного лазерного сканування та точності інженерно-геодезичних робіт.
  • Документ
    Аналіз дисертаційних робіт, захищенних у спеціалізованій вченій раді Д 26.056.09 у 2003 – 2005 рр.
    (КНУБА, 2006) Ісаєв, О. П.
    Розглянуто докторські та кандидатські дисертації захищені в спеціалізованій раді Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури зі спеціальностей: 05.23.20 – “Містобудування та територіальне планування”, 05.24.01 – “Геодезія” та 05.24.04 – “Кадастр та моніторинг земель” в період з 2003 по 2005 рр.
  • Документ
    Вивчення геодезичної науки в різні періоди розвитку людства
    (КНУБА, 2021) Кузьмич, Олександр Йосипович
    Розглянуто становлення та розвиток геодезичної науки у різні періоди людської діяльності. Показано підходи вивчення геодезичної науки у сучасних умовах
  • Документ
    Геоінформаційне моделювання розвитку території м. Харкова у ретроспективі
    (КНУБА, 2021) Кінь, Данило Олександрович; Лазоренко-Гевель, Надія Юріївна; Шудра, Наталія Сергіївна
    Зміни ситуації на урбанізованих територіях відбуваються швидше, ніж картографуються. Сучасні методи збирання топографічної інформації та ведення топографічного моніторингу дозволяють оперативно відслідковувати і фіксувати ці зміни. Ретроспективні картографічні дані містять цінну географічну інформацію про території в історичному розрізі. Метою статті є дослідження змін території засобами геопросторово- ретроспективного аналізу на прикладі міста Харкова. У цій статті вперше запропоновано використання геопросторово-ретроспективного аналізу для дослідження змін територій на прикладі міста Харкова. Для пошуку геопросторової закономірності розвитку меж і зміни площі території міста Харкова виконано геопросторово-ретроспективний аналіз, результати якого підтвердили високий темп збільшення площі території і межі міста.
  • Документ
    Структура і функції інформаційної інфраструктури землеоціночної діяльності
    (КНУБА, 2008) Кравченко, Юлія Вікторівна
    Проведено аналіз стану інформаційної підтримки оціночної діяльності в розвинених країнах та в Україні. Розглянуто структуру. склад інформаційних ресурсів та загальні функції компонентів інфраструктури інформаційного середовища у сфері оціночної діяльності.
  • Документ
    Моніторинг земельного ринку
    (КНУБА, 2010) Войтенко, Степан Петрович; Кравченко, Юлія Вікторівна
    Дано визначення моніторингу земельного ринку, подано його зміст, функції та структуру.