Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 20
  • Документ
    Загальна методика дослідження проблеми формування місць неорганізованої рекреації
    (КНУБА, 2013) Омшанська, А. Г.
    Розглянуті основні наукові методи дослідження та вирі-шення проблеми формування місць неорганізованої рекреації, які застосовуються у сучасному містобудуванні. Встановлена потреба в організаційному перетворенні існуючого методичного апарату рекреаційного містобудування.
  • Документ
    Аналіз науково-теоретичних досліджень проблеми неорганізованої рекреації як чинника розвитку приморських поселень
    (КНУБА, 2012) Панченко, Тамара Федотівна; Омшанська, Анна Георгіївна
    Розглядається проблема «неорганізованої рекреації» як явища соціального характеру, зокрема підіймаються актуальні питання термінології, проводиться аналіз науково-теоретичних досліджень та системний аналіз чинного законодавства в галузі «рекреаційного містобудування».
  • Документ
    Поселковое строительство – одно из направлений решения жилищной проблемы промышленных районов в 20-30 годы
    (КНУБА, 2014) Яценко, В. А.
    Рассмотрены основные положения становления теории и практики поселкового строительства в 20-30-х годах ХХ века на примере промышленного региона Донбасса. Определены основные принципы и приемы планировочных предложений поселков, характера застройки. Сформулированы основные градостроительные требования выработанные в 20-30-х годах, которые стали ключевыми для дальнейшего развития поселкового строительства.
  • Документ
    Принципи та методичні підходи наукових досліджень в ландшафтній архітектурі
    (КНУБА, 2014) Проценко, С. М.
    Розглянуті загально наукові та прикладні принципи та методичні підходи в організації наукових досліджень в ландшафтній архітектурі. З акцентована увага на аналізі принципів та методичних підходів функціональної науки з позицій їх впливу на дослідження та організацію ландшафтного середовища.
  • Документ
    Трудовий потенціал сільського розселення, його стан і перспективи
    (КНУБА, 2014) Яценко, В. О.
    Розглянуто стан трудового потенціалу сільського розселення України та його вплив на руйнування головної складової – села. Запропонована стратегія покращення.
  • Документ
    Методика оцінки рекреаційної ємності територій національних природних парків
    (КНУБА, 2014) Голуб, А. А.
    Запропоновано методи розрахунку рекреаційної ємності національних природних парків, проаналізовано потенціал стійкості природного середовища до антропогенного навантаження, залежність стійкості природного середовища від рівня благоустрою рекреаційних зон в національних парках.
  • Документ
    Негаразди сільського розселення України та можливі шляхи його покращення
    (КНУБА, 2015) Яценко, В. О.
    Виділено основні втрати системи сільського розселення, що призвели до її занепаду. Запропонована програма зупинення подальшої руйнації села та системи розселення в цілому.
  • Документ
    Чорнобиль – Прип’ять – історія, архітектура, забуття
    (КНУБА, 2015) Яценко, В. О.
    Зроблена спроба проаналізувати історичний шлях народження та причини зникнення міст. Як приклад, порівняно два міста України з різною історією, призначенням, але однією причиною перетворення їх в міста-фантоми.
  • Документ
    Розвиток міст та його вплив на процеси функціонування прилеглих територій
    (КНУБА, 2016) Яценко, В. О.
    Проаналізовано процеси зростання міст та визначено проблемні фактори впливу на оточуюче середовище – приміську зону. Розглянуто інтеграційні процеси між містом і передмістям, виділено переваги та негаразди процесу з можливим шляхом покращення ситуації.
  • Документ
    Агломерація як об’єднання локальних групових систем (територіальних громад)
    (КНУБА, 2017) Яценко, В. О.
    Розглянуто особливості формування агломерацій як об’єднань нових структурних одиниць системи розселення утворених в процесі децентралізації країни – територіальних громад. Зроблена спроба обгрунтувати необхідність розробки нового виду проектних робіт на місцевому рівні.