Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 12
  • Документ
    Стале землекористування - індикатор сталого розвитку населених пунктів
    (КНУБА, 2008) Петраковська, Ольга Сергіївна
    В статті проведений аналіз індикаторів опублікованих в звіті комітету ООН за якими рекомендується визначити сталий розвиток населених пунктів та зроблено акцент на показнику сталого землекористування.
  • Документ
    Урбанізаційні процеси в екологічному просторі
    (КНУБА, 2014) Устінова, І. І.
    Викладено результати дослідження впливу автоколивання глобальної кліматичної системи на урбанізаційні процеси в глобальному та регіональному вимірах екологічного простору.
  • Документ
    Функції зелених насаджень міста
    (КНУБА, 2014) Коваленко, А. А.
    Визначена роль зелених насаджень як індикатора відповідності міста принципам сталого розвитку. Охарактеризовані їх основні функції як невід’ємної складової міського середовища.
  • Документ
    Фрактальність концентричних просторових структур у контексті сталого розвитку еколого-містобудівних систем
    (КНУБА, 2017) Устінова, І. І.
    Розглянуто умови та етапи виникнення фрактально вкладеної множини концентричних зон доступності міст. Кількість «рівнів вкладеності» цієї множини залежить від статусу та привабливості міст.
  • Документ
    Еволюція містобудівних ідей сталого розвитку як відбиття природної закономірності освоєння простору
    (КНУБА, 2016) Устінова, І. І.
    Еволюція системи розселення людини від окремого міста до мережі населених міст не є унікальною на планеті. Такий характер освоєння простору притаманний розвитку усіх соціально організованих біологічних видів/
  • Документ
    Містобудівні аспекти теорії сталості
    (КНУБА, 2016) Устінова, І. І.
    При визначенні містобудівних аспектів теорії сталості екологомістобудівних систем використані урбо-еко-фізичні паралелі та поняття фізико-математичної теорії сталості.
  • Документ
    Місто як об'єкт управління його розвитком
    (КНУБА, 2017) Клюшниченко, Є. Є.
    Розглядаються проблеми ефективного управління розвитком міст, стратегії сталого розвитку, техніко-економічного обґрунтування містобудівних рішень, забезпечення державних та громадських інтересів у процесі забудови міст.
  • Документ
    Соціальна, економічна та екологічна підсистеми формування сталого розвитку населених пунктів
    (КНУБА, 2019) Осипенко, К. В.
    Сформовано головні напрями формування сталого розвитку міст України, виявлені передумови принципів збалансованого розвитку суспільства, запропоновані механізми вирішення проблеми в соціальній, економічній та екологійній підсистемах.
  • Документ
    Аналіз проблем впровадження сталого розвитку в Карпатському Єврорегіоні
    (КНУБА, 2019) Петраковська, О. С.; Беспалько, С. І.; Воронюк, Ю. Ю.
    Розглянуто характерні проблеми реалізації концепції сталого розвитку, що була закріплена Рамковою конвенцією про охорону і сталий розвиток Карпат. Досліджено міжнародну і національну нормативно-правові бази імплементації цілей сталого розвитку та прогалини в них. Проаналізовано основні характеристики досліджуваної території. Запропоновано перелік першочергових заходів та рекомендацій для органів державної влади, місцевого самоврядування, профільних спеціалістів, установ та організацій і всіх зацікавлених осіб, зокрема налагодження співпраці та обміну інформацією між всіма органами виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері використання всіх видів природних ресурсів із залученням міжнародних організацій, що вивчають цю тему.
  • Документ
    Людський потенціал як чинник формування сталого розвитку міст
    (КНУБА, 2019) Осипенко, К. В.
    Розглянено людський потенціал як чинник формування сталого розвитку міст України, сформовано засади формування чинників якісного людського ресурсу, виявлено передумови принципів збалансованого розвитку суспільства, запропоновано механізми вирішення проблеми в соціальній підсистемі.