Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 78
  • Документ
    Процес реконструкції території застарілого житлового фонду при різних джерелах фінансування
    (КНУБА, 2012) Шеремета, Я. М.; Плешкановська А.М
    Розкривається увесь процес реконструкції районів застарілого житлового фонду, починаючи розробкою проектної документації і закінчуючи кінцевою реалізацією проекту. Автором розглядається, цей процес комплексно, на рівні житлового району. В роботі розкрито як державне так і приватне фінансування, що супроводжується рекомендаційними формулами по статтям доходів і витрат.
  • Документ
    Рентабельність інвестиційних проектів при реконструкції застарілого житлового фонду
    (КНУБА, 2012) Шеремета, Я. М.; Плешкановська, А. М.
    В статті розглянута доцільність вкладання коштів в реконструкцію застарілого житлового фонду. Висвітлені проблеми які заважають інвестору залишатися байдужим до цього сектору економіки. Зроблені висновки, що до вирішення даної проблеми.
  • Документ
    Пропозиції щодо покращення інформаційного забезпечення державного земельного кадастру
    (КНУБА, 2012) Трегуб, М. В.
    Розглянуто проблеми наявності і впливу недостовірної метричної інформації про земельні ділянки в Державному земельному кадастрі на суб'єкти земельних правовідносин. Запропоновано спосіб вирішення поставленої проблеми за допомогою створення тематичного кадастрового плану, що містить некоректно внесену в Державний земельний кадастр інформацію про земельні ділянки.
  • Документ
    Дослідження складності форм земельних ділянок
    (КНУБА, 2012) Малашевський, М. А.
    В статті запропонована методика оптимального пошуку земельних ділянок для визначення планувальних характеристик і параметрів.
  • Документ
    Примусове відчуження в Швеції
    (КНУБА, 2012) Лізунова, А. П.; Михальова, М. Ю.
    Розглянуті основні аспекти примусового відчуження земельних ділянок в Швеції, а саме законодавство, яке регулює питання щодо примусового відчуження; перелік цілей, для яких примусове відчуження можливе; процедура примусового відчуження.
  • Документ
    Земельне законодавство Швеції та можливості використання досвіду реєстрації земель в Україні
    (КНУБА, 2012) Петраковська, О. С.; Лихогруд, О. М.
    Наведені результати досліджень досвіду земельних відносин у Швеції, які свідчать про раціональний підхід до реєстрації земель в країні, що може бути використаний в Україні в процесі вдосконалення земельної реформи. Досвід Швеції може дозволити оптимизувати кількість необхідних для ефективної роботи землевпорядної документації та покіпчити з дублюванням робіт, що виконують різні структури, а також забеспечити часткову самоокупність ведення Земельного кадастру.
  • Документ
    Регламентування використання земель на основі нормативного і правового зонування територій
    (КНУБА, 2007) Петраковська, О. С.
    В статті узагальнено існуючий практичний досвід зонування територій міста і виділено шість основних підходів. Також проведений аналіз зон з особливими умовами використання за ступенем законодавчої визначеності.
  • Документ
    Проблемні питання набуття прав на земельні ділянки під об’єктами інженерних мереж
    (КНУБА, 2007) Петраковська, О. С.; Некрасова, В. Г.
    Розглянуті проблемні питання набуття прав власності користування на об’єкти інженерних мереж і земельні ділянки, які необхідні для їх обслуговування, та їх державної реєстрації.
  • Документ
    Аналіз методів унікальної ідентифікації об'єктів в наборах геопросторових даних
    (КНУБА, 2020) Лященко, А. А.; Гаврилюк, Є. Ю.; Смілка, В. А.
    Предметом аналізу є методи та засоби унікальної ідентифікації об’єктів в наборах геопросторових даних, що створюються, реєструються та використовуються в геоінформаційних системах різного призначення і територіального охоплення. Системи унікальної ідентифікації геопросторових об’єктів класифіковано за ознаками базових технології та наявності семантичного змісту в складі унікальних ідентифікаторів, зокрема це системи засновані на використанні: 1) універсальних унікальних ідентифікаторів типу UUID; 2) методів прямого геокодування з використанням координат об’єктів; 3) методів непрямого геокодування з використанням географічних назв та адрес. Виконано аналіз переваг та обмежень кожної поміж трьох груп систем унікальної ідентифікації геопросторових об’єктів. Результати обчислювального експерименту підтвердили можливість надійної унікальної ідентифікації будівель на основі використання 11-значного відкритого коду місцеположення OCL (Google плюс коду). Глобальна унікальність ідентифікаторів на основі OLC коду для геопросторових об’єктів будь-якого типу потребує додаткових досліджень, але його унікальність в межах об’єктів одного типу практично досяжна за рахунок варіативної довжини коду та можливостю його розширення додатковими атрибутами.
  • Документ
    Розвиток земельної реформи в Україні в умовах незалежності
    (КНУБА, 2007) Лізунова, А. П.
    В статті проаналізовано розвиток земельної реформи в Україні з часу її незалежності та зроблені висновки по вдосконаленню законодавчої бази.