Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Аналітичне дослідження методів виділення контурів на радіолокаційних знімках
    (КНУБА, 2013) Крельштейн, П. Д.; Маліна, І. А.
    Виконано аналітичне дослідження методів виділення контурів на радіолокаційних зображеннях.
  • Документ
    До питання визначення основних параметрів фотографування при безпілотному аерофотозніманні
    (КНУБА, 2015) Шульц, Р. В.; Крельштейн, П. Д.; Маліна, І. А.
    Розглянуто питання розрахунку основних параметрів фотографування при аерофотозніманні з безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Всі параметри розділено на три категорії: параметри, що задаються або вибираються, параметри, що обчислюються, параметри, що вимірюються. Розраховано вплив зміни формату ПЗЗ-матриці на зміну розміру сторони знімка на місцевості. Обґрунтовано доцільність ретельного дослідження всіх параметрів аерофотознімання при зніманні з БПЛА.
  • Документ
    3D кадастр, як інструмент регулювання майнових відносин у сфері землі та нерухомості
    (КНУБА, 2016) Дубницька, М. В.; Крельштейн, П. Д.
    Окреслена необхідність створення 3D кадастру як ефективного інструменту регулювання майнових відносин у сфері землі та нерухомості у великих містах. На прикладі конкретної земельної ділянки доведена ефективність оперування різними інтересами щодо неї в просторі, а не на площині.
  • Документ
    Нові підходи до обліку і моніторингу водних об'єктів (тривимірний простір)
    (КНУБА, 2017) Дубницька, М. В.; Крельштейн, П. Д.
    Проаналізована структура державного управління водними об’єктами в Україні, підходи до їх обліку і моніторингу; досліджені системні проблеми на прикладі водойм м. Києва. Доведена необхідність ведення обліку водних об’єктів у системі 3D кадастру. Запропонований інструмент наповнення такої системи тривимірними даними про водні об’єкти – автоматизований ехолокаційний знімальний комплекс, що має істотні переваги у порівнянні з традиційною технологією ехолокаційної зйомки дна водойм.
  • Документ
    Дослідження проблемних аспектів національних природних парків: "Нижньосульський" та "Голосіївський"
    (КНУБА, 2017) Крельштейн, П. Д.; Бугаєнко, І. С.
    Висвітлена коротка характеристика національних природних парків «Голосіївський», «Нижньосульський». Визначено та проаналізовано проблеми невиконання законів щодо реєстрації та формування території національних природних парків в Державному земельному кадастрі, охарактеризовані плани використання цієї ділянки. Визначені та обумовлені наслідки цієї проблеми. Також за допомогою ГІС системи проаналізовано суміжні землеволодіння з національним парком, та вказані екологічні загрози від діяльності промислових об’єктів в безпосередній близькості до меж НПП.