Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Особливості сприйняття сейсмічних навантажень висотними будівлями
    (КНУБА, 2012) Гетун, Г. В.; Мельник, В. А.
    Розглянуті особливості сприймання сейсмічного навантаження величиною 5…6 балів висотними будівлями. Наведено основні засоби та конструктивні рішення сприймання складової сейсмічного навантаження, що застосовуються на території України.
  • Документ
    Раціональні конструкції покриттів для будівель швидкого зведення
    (КНУБА, 2007) Гетун, Г. В.; Криштоп, Б. Г.; Чирва, Т. Л.
    У статті розглядаються питання особливостей проектування покриттів будівель швидкого зведення з металевим каркасом. Наведена їх класифікація та характеристики основних несучих і огороджувальних конструкцій. Розглядаються основні переваги та недоліки будівель швидкого зведення. Аналізуються різні типи об’ємно-планувальних рішень будівель швидкого зведення та раціональні види їх покриттів і покрівель.
  • Документ
    Особливості конструктивних рішень багатоповерхових каркасно-монолітних житлових будинків зі стінами підвищеного рівня теплозбереження
    (КНУБА, 2010) Гетун, Г. В.; Кушніренко, М. Г.
    Розглядаються питання конструктивних рішень каркасно-монолітних багатоповерхових житлових будинків із стінами підвищеного теплозбереження. Зроблені висновки, що будівництво сучасного житла є складною багатофункціональною задачею, яка включає нестандартні методи проектування будівель, впровадження архітектурно-планувальних новацій і сучасних методів розрахунку несучих конструкцій із урахуванням діючих в Україні державних будівельних норм.
  • Документ
    Дослідження конструктивних рішень активного сейсмозахисту фундаментів висотних будівель
    (КНУБА, 2013) Гетун, Г. В.; Сахаров, В. О.; Мельник, В. А.; Станіславенко, С. Ю.
    Розглядаються деякі конструктивні рішення систем сейсмоізоляції висотних будівель, включаючи показники систем активного сейсмозахисту, на основі порівняння ефективності використання трьох варіантів демпферних елементів, працюючих паралельно з пружними.
  • Документ
    Історія використання бетону в конструкціях Тараканівського форту, спорудженого в XIX ст.
    (КНУБА, 2016) Гетун, Г. В.; Товбич, В. В.; Михальченко, С. В.
    У статті дається історія становлення і діяльність Тараканівського форту, збудованого в кінці ХІХ ст. для захисту західних кордонів Російської імперії. Проаналізовані об’ємно-планувальні та конструктивні рішення форту, наведені плани і фотографії, розкритий процес будівництва форту, його обороноздатність і використання нових матеріалів в конструкціях споруди.
  • Документ
    Вибір оптимальних конструктивних рішень суміщених покриттів будівель з урахуванням їх життєвого циклу
    (КНУБА, 2018) Гетун, Г. В.
    Наведені пропозиції щодо актуалізації нормативних вимог до вибору типів складових шарів суміщених покриттів. Представлені параметри вибору дозволяють проектувати технічно, економічно та екологічно раціональні системні рішення покриттів будівель.
  • Документ
    Комплексна модель створення енергоактивної будівлі при модернізації п'ятиповерхового будинку
    (КНУБА, 2020) Кошева, В. О.; Гетун, Г. В.; Левківський, Д. В.
    Розглянута методика побудови комплексної геометрично-математичної моделі для аналізу та перетворення існуючої п’ятиповерхової будівлі в енергоактивну після капітальної реконструкції. Розглянуті можливості зниження енергоспоживання за рахунок архітектурно-конструктивних, інженерно-технологічних та додаткових сучасних технологічних рішень, що призводять до перетворення існуючої будівлі в енергоактивну з плюсовим балансом енергоспоживання. Запропоновано впровадження сучасних рішень у вигляді встановлення теплових насосів з вертикальним теплообміником, індивідуальних геліоколекторів для підігріву води, сонячних батарей на покрівлі будинку, можливості рекуперації каналізаційних стоків та використання їх тепла. Для візуалізації та аналізу енергоефективності будинку побудовані діаграми САНКЕЙ, що відображають наявність існуючих джерел енергії та можливості їх заміщення після впровадження архітектурно-конструктивних, інженерно-технологічних та сучасних технологічних рішень.
  • Документ
    Побудова комплексної моделі енергооснащеності районів будівництва України
    (КНУБА, 2020) Кошева, В. О.; Гетун, Г. В.; Левківський, Д. В.
    Розглянута методика побудови комплексної геометрично-математичної моделі для аналізу енергооснащеності районів будівництва України. Створенні схеми формування комплексної енергетичної моделі по областям України. Визначені існуючі джерела, та потенціали нетрадиційних і відновлювальних джерел енергії для кожної області України. Для візуалізації та аналізу енергооснащеності районів будівництва побудовані стовпчикові діаграми, що відображають наявність існуючих джерел енергії та можливості їх заміщення відновлювальними джерелами для кожної області України.