Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/105

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Теоретичне дослідження бульдозера зі шнековим інтенсифікатором
    (КНУБА, 2013) Хмара, Л.; Кроль, Р.
    В статті наведено переваги бульдозера зі шнековим інтенсифікатором при копанні ґрунтової поверхні, а саме:більша швидкість робочого процесу і, як наслідок, більша продуктивність. Подана методика визначення осьового зміщення ґрунту та формування призми накопичення.Визначені: критична кутова швидкість обертання шнекового інтенсифікатора, а також силові та енергетичні параметри робочого процесу.
  • Документ
    Визначення геометричних параметрів ударного руйнування грунтів при впорядкованому русі робочого органа
    (КНУБА, 2014) Фомін, А.; Костенюк, О.; Тетерятник, О.; Боковня, Г.
    За ударного руйнування ґрунтів сформований структурований рух ударників, які окрім ударного руху, мають коливання в поперечній площині. Структурований рух дає можливість регулювати величину площі контакту ударника з ґрунтом в процесі удару, що в свою чергу дозволяє керувати потоками енергії у просторі і часі, яка передається на ґрунт в ударному процесі. Визначені залежності між геометричними параметрами ударника і його структурованого руху, що дають можливість перерозподіляти енергію удару в залежності від фізико-механічних характеристик ґрунтів з метою підвищення ефективності ударного руйнування робочих середовищ.
  • Документ
    Дослідження процесу розвантаження грунту з ковша скрепера з напівкруглим днищем
    (КНУБА, 2014) Хмара, Л.; Спільник, М.
    У статті розглядаються дослідження з розвантаження ґрунту з традиційного ковша скрепера і з ковша скрепера з напівкруглим днищем і розвантаженням маятникового типу. Проведено дослідження розвантаження із застосуванням кольорових шарів грунту. Встановлено, що використання напівкруглого днища в ковші скрепера дозволяє знизити силові та енергетичні витрати при розвантаженні.