Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/105

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Динамічне руйнування грунту під час заглиблення зуба розпушника
    (КНУБА, 2012) Пелевін, Л. Є.; Мельниченко, Б. М.
    Визначені траєкторії руху зуба розпушника під час заглиблення у ґрунт при імпульсній подачі гідрорідини до різних гідроциліндрів навіски та визначено найменш енергоємний режим. Визначені зусилля руйнування мерзлого ґрунту різанням та відривом його елементів від масиву. Порівняльний аналіз цих значень показав, що руйнування ґрунту різанням з відривом є на тридцять відсотків менш енергоємним процесом, ніж руйнування тільки різанням.
  • Документ
    Аналіз сил, що діють на навіску розпушника
    (КНУБА, 2011) Пелевін, Л. Є.; Рашківський, В. П.; Мельниченко, Б. М.
    Проведено розрахунок паралелограмної навіски розпушника при заглибленні та ви- глибленні зуба розпушника із ґрунту. Розраховані навантаження, що діють на навіску розпушника та в залежності від яких були побудовані епюри навантажень.
  • Документ
    Аналітичне дослідження коливань розпушників з жорсткою підвіскою
    (КНУБА, 2013) Пелевін, Л. Є.; Мельниченко, Б.
    Всі типи підвісок гусеничних тракторів,а також колісні машини мають спільний недолік - самовільне вертикальне переміщення робочого органа. Розташування зуба розпушника у просторі визначається пружними деформаціями гідромеханізму опускання стояка розпушника із зубом та деформаціями металоконструкцій машини. Проведено аналітичне дослідження коливань розпушника, для чого побудована достовірна динамічна модель розпушника з жорсткою підвіскою. Визначено залежності кута повороту навіски розпушника ДП-26С на базі гусеничного трактора Т-170, завдяки чому можна визначити відхилення зуба розпушника від горизонтальної траєкторії різання, викликані опорами ґрунту, прикладеними до його ріжучої кромки.
  • Документ
    Аналіз процесу імпульсної подачі зуба розпушника
    (КНУБА, 2015) Пелевін, Л. Є.; Фомін, А. В.; Мельниченко, Б.
    В статті представлені розробки конструкції навісок розпушників для динамічного руйнування ґрунту методом імпульсного відриву кусків ґрунту при заглибленні та виглибленні зуба розпушника, що дає змогу зменшити навантаження на ланки навіски та зменшити енергоємність розробки ґрунту. Імпульс рідини відбувається за рахунок конструкції циліндричного золотникового розподільника. Крім того, проведено аналіз процесу імпульсної подачі зуба розпушника в режимі заглиблення.