Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/105

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Конструктивні характеристики високошвидкісних алмазних різальних робочих органів конструкції КНУБА з урахуванням умов втомлюваного руйнування грунтів
    (КНУБА, 2009) Фомін, А. В.; Костенюк, О. О.; Тетерятник, О. А.; Боковня, Г. І.
    Розглянуті залежності для визначення силових параметрів периферійних алмазних робочих органів і торцевих алмазних органів першого і другого типів. Виконаний аналіз умов, за яких створюється втомлюване руйнування робочого середовища. Отримані формули для розрахунку параметрів розглянутих алмазних робочих органів, що реалізують руйнування робочих середовищ при напруженнях, що дорівнюють межі втомлювальності матеріалу.
  • Документ
    Динамічне руйнування ґрунтів з просторово-часовим розподіленням енергетичних потоків
    (КНУБА, 2011) Фомін, А. В.; Костенюк, О. О.; Тетерятник, О. А.; Боковня, Г. І.
    Розглянуто закономірності формування робочого процесу динамічного руйнування ґрунтів з врахуванням розподілення потоків енергії у просторі і часі. Визначено залежності для розрахунку геомеричних параметрів робочого органа зі складним рухом ударника.
  • Документ
    Підвищення ефективності конструкцій алмазних різальних інструментів та їх робочих процесів
    (КНУБА, 2010) Фомін, А. В.; Костенюк, О. О.; Тетерятник, О. А.; Боковня, Г. І.
    Проаналізовано умови формування динамічного коливально-хвильового напружено- деформованого стану робочого середовища при розробці його високошвидкісними алмазними інструментами. Описані конструкції алмазних різальних елементів з програмовано-просторовим розташуванням алмазних зерен зі змінною зернистістю, які підвищують ефективність процесу розробки робочих середовищ. Представлено залежності для розрахунку геометричних, силових і енергетичних параметрів робочого процесу алмазного інструмента підвищеної ефективності з використанням теорії динамічного руйнування ґрунтів.
  • Документ
    Закономірності навантажень робочого середовища при русі робочих органів динамічних грунторуйнуючих систем
    (КНУБА, 2012) Фомін, А. В.; Костенюк, О. О.; Тетерятник, О. А.; Боковня, Г. І.
    Проведено аналіз взаємодії хвиль деформацій (напружень), що виникають від одиничних сколів елементів ґрунту, з власними коливаннями ґрунтового масиву. Отримано залежності для розрахунку кінематичних параметрів роботи динамічного робочого органа враховуючи коливальний характер напружень, що виникають в робочому середовищі.