2017

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/1200

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Перспективні форми системної організації територіальних земельно-господарських комплексів
    (Бескиди, 2017) Шашула, Людмила Олексіївна
    Дослідження закономірностей розвитку територіальних земельно- господарських комплексів охоплює цілий ряд питань, що включають економічні, екологічні та соціальні пріоритети та парадигми, взаємозв'язок та взаємовплив яких обумовлює різні траєкторії розвитку. Територіальний продукт це також продукт регіонального маркетингу зі всіма витікаючими наслідками регіонального менеджменту. Тобто інструментарій маркетингу можна і потрібно впровадити в регіональну політику. Вважаємо, що зробити з нашої країни велику європейську державу можливо - всі передумови до цього є. Уряд справитись з таким завданням не в змозі, він буде лите обслуговувати продукт, який у них є, - країну. Класний продукт чи ідею реалізувати набагато легше, ніж посередню. Привабливість України як продукту, її частини територіального земельного-господарського комплексу (далі ТЗГС) як бренда насамперед залежить від ініціативних людей, підприємців.
  • Документ
    Вплив сучасного адміністративно-територіального менеджменту на регіональну політику
    (Бескиди, 2017) Колодинський, Сергій Борисович
    Регіон набуває нового змісту завдяки значному оновленню національних економік під впливом глобалізації та широкого поширення сучасних форм виробництва практично в усіх країнах світу. Процеси глобалізації нестримні, зупинити широко поширену інтеграцію, що охопила практично весь світ, неможливо. Однак, на теренах національних та світових економічних угрупувань все яскравіше вимальовується регіон як самостійна економічна одиниця, яка практично наділена якісно новими характеристиками та новим змістом, що дає можливість говорити про всебічний та не менш бурхливий процес регіоналізації.
  • Документ
    Можливості порівняльних досліджень регіональних політичних інститутів та процесів
    (Бескиди, 2017) Панченко, Тетяна Василівна
    Метою порівняльних досліджень є виявлення подібностей або відмінностей політичних інститутів, процесів і явищ з метою їх кількісної і якісної характеристики, класифікації, впорядкування і практичного використання в іншому соціополітичному середовищі.
  • Документ
    Регіональна політика в Іспанії і каталонська криза : висновки для України
    (Бескиди, 2017) Требін, Михайло Петрович
    Сепаратизм не лише українське, а й світове явище. Його мінімізація досягається ефективною регіональною політикою.