Музейна спадщина як простір культурної пам'яті та діалогу: Україна і Європа у відеопроєкті "Меморіалізація воєнної історії"

dc.contributor.authorПохиленко, Ірина
dc.date.accessioned2026-03-10T10:07:59Z
dc.date.issued2025
dc.description.abstractМузейна спадщина в сучасному гуманітарному дискурсі постає не лише як місце зберігання історичних артефактів, а як активний простір конструювання культурної пам'яті та суспільного діалогу. В умовах глобалізації та гібридних загроз музеї воєнної історії набувають нової комунікативної функції – формування міжнаціо
dc.identifier.citationПохиленко І.С. Музейна спадщина як простір культурної пам'яті та діалогу: Україна і Європа у відеопроєкті "Меморіалізація воєнної історії" / І. С. Похиленко // Histmilita: військова історія України та світу (до 80-річчя завершення Другої світової війни) : електрон. зб. матеріалів Всеукраїнської наук. конф. (17 листопада 2025 року) [Електронне видання]. - Київ : Вид.-полігр. центр "Київський університет", 2026. - С.309 - 312. - Бібліогр. : 10 назв.
dc.identifier.urihttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/123456789/18743
dc.language.isouk
dc.publisherВидавничо-поліграфічний центр "Київський університет"
dc.subjectмузейна спадщина
dc.subjectмузей
dc.subjectкультурна спадщина
dc.subjectправо
dc.subjectмістобудування
dc.subjectмеморіалізація
dc.titleМузейна спадщина як простір культурної пам'яті та діалогу: Україна і Європа у відеопроєкті "Меморіалізація воєнної історії"
dc.typeArticle
local.subject.departmentкафедра права та публічного управління
local.subject.udc94(4/477)"1939/1945"

Файли

Контейнер файлів

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Вантажиться...
Ескіз
Назва:
Pokhylenko Histmilita_2025_zbirnyk_materialiv_conferentsiyi.pdf
Розмір:
4,35 MB
Формат:
Adobe Portable Document Format

Ліцензійна угода

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Вантажиться...
Ескіз
Назва:
license.txt
Розмір:
3,68 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис:

Зібрання