Головні елементи професійного портрета менеджера будівельної сфери

Ескіз

Дата

2023

Автори

Тарасюк, Анастасія Денисівна
Петришак, Діана
Бердник, Данило
Білогуб, Олеся

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Для того щоб успішно працювати в умовах ринку, кожна організація повинна мати відповідні кадри менеджерів. Особливо це стосується організацій виробничої сфери, через які здійснюється задоволення основних матеріальних і духовних потреб суспільства. Менеджери – це центральна нервова система будь-якої організації, зокрема будівельної. Саме від них залежить злагодженість в роботі організації. Вони керують різними за розмірами командами, контактують з людьми, які їм підпорядковані, вищестоящими керівниками та командами. Іншими словами, ці люди організовують і формують злагоджений механізм роботи організації. Це – менеджери. Менеджери бувають різних рівнів (вищого, середнього, нижчого), вони працюють в різних напрямках і займаються різними видами діяльності. Всі вони складають апарат управління організацією, від якого залежить, як саме і наскільки ефективно вона буде функціонувати.

Опис

Ключові слова

кафедра економіки, менеджменту та управління територіями, професійний портрет, елементи, менеджер, будівельна сфера, ринок

Бібліографічний опис

Головні елементи професійного портрета менеджера будівельної сфери / Д. Руденський, Д. Петришак, Д. Бердник, О. Білогуб // Структурні, просторові, технічні та організаційно-економічні чинники інноваційного розвитку будівельної галузі України в сучасних умовах : матеріали науково-практичної конференції (30-31 травня 2023р, м. Київ) / Київ. нац. ун-т буд-ва і архітектури. – Київ : КНУБА, 2023. - С. 98 – 99. – Бібліогр. : 2 назви.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced