Структурні зв'язки у дослідженні архітектурно-планувальної організації громадських будинків і споруд, сформованих на території кар'єрів як системи

Ескіз

Дата

2015

Автори

Руденко, М. О.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Визначено основні типи зв’язків структури системи архітектурно – планувальної організації громадських будинків і споруд, сформованих на території кар’єрів. Розглянуто типологію системоутворюючих зв’язків. Визначено особливості статичних та динамічних зв’язків для системи архітектурно - планувальної організації громадських будинків і споруд, сформованих на території кар’єрів.

Опис

Ключові слова

системний підхід, структура системи, системні зв’язки, кар’єри, громадські будинки і споруди, системный подход, структура системы, системные связи, карьеры, общественные здания и сооружения, system approach, system structure, system connections, public buildings and structures.

Бібліографічний опис

Руденко М. О. Структурні зв’язки у дослідженні архітектурно-планувальної організації громадських будинків і споруд, сформованих на території кар’єрів як системи / М. О. Руденко // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2015. – Вип. 58. – С. 440 - 445. - Бібліогр. : 10 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset