Застосунок «Xodo PDF Reader & Editor» як один з інструментів роботи викладача

Ескіз

Дата

2023-11-16

Автори

Власова, Альона Юріївна
Григорчук, Олександр Михайлович

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КОМПРИНТ

Анотація

У статті розглянуто критерії вибору інструментів для організації дистанційного навчання з урахуванням їх універсальності, показано основний інструментарій застосунку редактора Xodo в роботі викладача, що дозволяє здійснювати перегляд та навігацію файлів, робити примітки та коментарі, перетворювати файли із формату PDF у формат Word, PowerPoint і Excel і навпаки, ставити підписи, створювати та заповнювати форми, редагувати файли MS Office, мати повний доступ до всіх документів вашого пристрою та хмарного середовища.

Опис

Ключові слова

дистанційне навчання, Xodo PDF Reader & Editor, створення PDF-файлів, проведення онлайн-занять, інструменти для організації дистанційного навчання, кафедра фізики

Бібліографічний опис

Власова А. Ю., Григорчук О. М. Застосунок «Xodo PDF Reader & Editor» як один з інструментів роботи викладача / А. Ю. Власова, О. М. Григорчук // Матеріали VІ Міжнародної конференції «Актуальні проблеми освітнього процесу в контексті європейського вибору України», 16 листопада 2023 року /Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; орг. комітет : Т. О. Букорос [та ін.]. - Київ : КНУБА, 2023. - С. 53 - 56.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset