Засоби підвищення ефективності екранування магнітних полів наднизьких частот

Ескіз недоступний
Дата
2017
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Розглянуто підходи до екранування магнітних полів наднизької частоти з урахуванням змінності у часі і просторі переважного напрямку магнітного поля. Визначено, що найбільш ефективними є тришарові екрани. Ефективність досягається використанням у якості внутрішнього шару феритів та магнітом’яких аморфних сплавів. Необхідні коефіцієнти екранування прогнозуються виходячи із співвідношення електрофізичних характеристик внутрішнього і зовнішніх шарів.
Опис
Показано, що в умовах набуття чинності європейських нормативів з електромагнітної безпеки та електромагнітної сумісності електричного та електронного обладнання при організації екранування слід враховувати як проблему захисту людей, так і забезпечення стабільності роботи обладнання і надійності функціонування бездротового зв’язку. Сумарне магнітне поле повинне розраховується зі співвідношення:
Ключові слова
кафедра фізики, поляризація, екранування, електротехнічна сталь, ферит, електромагнітний екран
Бібліографічний опис
Панова О. В. Засоби підвищення ефективності екранування магнітних полів наднизьких частот / О. В. Панова, І. О. Азнаурян, М. П. Кандур // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2017. - Вип. 62, ч. 1. - С. 461 - 468. - Бібліогр. : 13 назв.