Аналіз впливу геометричних параметрів каверни в галтелі вузла з’єднання колектора з корпусом парогенератора ПГВ-1000М на його напружений стан

Ескіз

Дата

2013

Автори

Банько, С. М.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Виконано розрахунковий аналіз тривимірного пружно-пластичного напруженого стану вузла з’єднання «гарячого» колектора з корпусом парогенератора ПГВ-1000М з дефектом у вигляді плоскої напівеліптичної каверни, розташованої на внутрішній поверхні патрубка вузла з’єднання в області галтельного переходу. Проведено оцінювання впливу глибини каверни на напружений стан в її вершині при моделюванні режиму гідравлічних випробувань парогенератора. Виконано оцінювання впливу історії навантаження на напружений стан вузла з’єднання.

Опис

Ключові слова

напружений стан, моделювання режиму гідравлічних випробувань парогенератора

Бібліографічний опис

Банько С. М. Аналіз впливу геометричних параметрів каверни в галтелі вузла з’єднання колектора з корпусом парогенератора ПГВ-1000М на його напружений стан / С. М. Банько // Опір матеріалів і теорія споруд : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т. буд-ва і архіт. ; відп. ред. В. А. Баженов. – Київ : КНУБА, 2013. – Вип. 91. – С. 182 – 188. – Бібліогр. : 10 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset