Про значення дисципліни "Іноземна мова за професійним спрямуванням" для формування професійних навичок у студентів

Ескіз недоступний
Дата
2010
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Стаття розглядає значення та особливості дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням” щодо її здатності формувати у студентів професійні навички. Автор приділяє велику увагу навчально-методичному забезпеченню та дає деякі рекомендації щодо організації навчального процесу із зазначеної дисципліни з метою формування у студентів професійних навичок та умінь, які сприятимуть їх майбутній професійній діяльності. Стаття розглядає значення та особливості дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням” щодо її здатності формувати у студентів професійні навички.
Опис
Ключові слова
кафедра мовної підготовки і комунікації, іноземна мова, професійне спрямування, професійні навички, навчально-методичне забезпечення, організація навчального процесу, професійна діяльність
Бібліографічний опис
Махиня А. А. Про значення дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» для формування професійних навичок у студентів / А. А. Махиня // Містобудування та територіальне планування : наук.–техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2010. - Вип. 36. – С. 258 - 261. – Бібліогр. : 3 назви.
Зібрання