Особливості розвитку наземного пасажирського транспорту в містах України.(стаття підготовлена за матеріалами доповіді, зробленої на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства України" (м. Запоріжжя, 22-23 березня 2013 р.) та рекомендованої для опублікування її оргкомітетом

Ескіз недоступний
Дата
2013
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Проаналізовані основні етапи розвитку міського пасажирського транспорту в Україні на прикладі м. Києва. Запропоновані варіанти рішення проблем функціонування наземного пасажирського транспорту в центрі міста.
Опис
Ключові слова
кафедра міського будівництва, міський пасажирський транспорт, наземний пасажирський транспорт, розвиток транспорту
Бібліографічний опис
Зварич І. А. Особливості розвитку наземного пасажирського транспорту в містах України.(стаття підготовлена за матеріалами доповіді, зробленої на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства України" (м. Запоріжжя, 22-23 березня 2013 р.) та рекомендованої для опублікування її оргкомітетом / І. А. Зварич, С. В. Дубова // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Осєтрін. – Київ : КНУБА, 2013. – Вип. 49. – С. 207 - 212. - Бібліогр. : 2 назви.
Зібрання