Дослідження новітніх покриттів з екрануючими властивостями власного виробництва Містобудування та територіальне планування

Ескіз недоступний
Дата
2021
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
Містобудування та територіальне планування. Наук.-техн. збірник / Головн. ред. М.М. Дьомін. – К., КНУБА, 2021.
Анотація
У сучасному світі захист від впливу техногенних електромагнітних полів екрануванням дістає все частішого застосування. В умовах переходу на міжнародні стандарти у різних галузях будівництва при виготовленні новітніх облицювальних та оздоблювальних матеріалів найбільш перспективними та затребуваними є будівельні матеріали із екрануючими властивостями. Зниження ваги за рахунок товщини екрануючого покриття будівельного матеріалу не завжди доцільне і не завжди дозволено відповідними державними та міжнародними санітарними нормами. Теоретичні розрахунки з цього питання або математичні прогнозування мінімізують витрати на виготовлення субстанції екрануючого матеріалу, і загалом, знижують загальну кількість вимірювань на їх підтвердження. Представлена методика дає змогу орієнтовно прогнозувати захисні властивості в залежності від параметрів полів, які потребують екранування.
Опис
Ключові слова
кафедра фізики, екранування, екрануючий матеріал, техногенне навантаження, захисні властивості
Бібліографічний опис
Дослідження новітніх покриттів з екрануючими властивостями власного виробництва / О. В. Панова, Я. І. Бірук, О. М. Бесараб, Я. І. Корміліцин // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.; гол. ред. М. М. Дьомін. – Київ : КНУБА, 2021. – Вип. 77. – С. 369 – 378. – Бібліогр. : 9 назв.