Зелені покрівлі як ресурс дощової води в сучасному урбоценозі

Ескіз

Дата

2016

Автори

Ткаченко, Т. М.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Важливими екологічним і економічним перевагами зелених покрівель в сучасних урбоценозах є: зменшення кількості стічних вод за рахунок випаровування і вбирання вологи рослинами; поліпшення якості стічних вод за рахунок природної фільтрації; зменшення навантаження на зливові каналізації за рахунок зниження швидкості водного потоку. Очищена дощова вода з зелених покрівель може збиратися в резервуари і використовуватися для технічних потреб. Наведено розрахунок обсягу резервуара для зберігання дощової води, зібраної з інтенсивної плоскої покрівлі на південному сході України за німецькою методикою Wilo.

Опис

Ключові слова

зелена покрівля, стічні води, очищена дощова вода, розрахунок об'єму резервуара, зеленая кровля, сточные воды, очищенная дождевая вода, расчет объема резервуара, green roofing, waste water, purified rainwater, the calculation of the volume of the tank

Бібліографічний опис

Ткаченко Т. М. Зелені покрівлі як ресурс дощової води в сучасному урбоценозі / Т. М. Ткаченко // Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. А. М. Кравчук. – Київ : КНУБА, 2016. – Вип. 27. – С. 364-369. – Бібліогр. : 6 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced