Трансформація малоповерхової забудови Львова: вистояти або зникнути

Ескіз

Дата

2018

Автори

Дідик, В. В.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Сьогодні Львів переживає будівельний бум. Генеральний план міста передбачає його ріст за рахунок вільних територій, територій колишніх промислових підприємств а також ущільнення житлової забудови уже існуючих мікрорайонів та кварталів. Простір малоповерхової забудови зазнає трансформації через розбудову і надбудову уже існуючих особняків і, аж до повної їх руйнації, будівництва на звільненій території багатоповерхівок. Це спотворює масштаб середовища та створює нестерпні умови для життя решти мешканців віллової дільниці. Непоодинокі випадки будівництва також і у паркових зонах. Тому нині стоїть проблема збереження історично сформованих кварталів малоповерхової котеджної забудови, як пам’ятки містобудівного мистецтва, архітектури та культури, а також як цінного елементу, який разом із системою міських садів і парків, утворює систему безперервного кільця відкритих територій міста.

Опис

Ключові слова

котеджна забудова, трансформація, масштаб середовища, коттеджная застройка, трансформация, масштаб среды, cottage development, transformation, scale of the environment

Бібліографічний опис

Дідик В. В. Трансформація малоповерхової забудови Львова: вистояти або зникнути / В. В. Дідик // Містобудування та територіальне планування : наук. - техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.; головн. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2018. - Вип. 68. - С. 124-129. - Бібліогр. : 4 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset