Освіта та культура в Україні за доби тоталітаризму (на прикладі села Вищі Верищаки Олександрівського району Кіровоградської обл.)

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2017
Автори
Каракоць, Дмитро Анатолійович
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
Бескиди
Анотація
Нова школа, яка була побудована на початку 80-х років XX мала значний матеріальний прогрес. Вона в рази перегнала стару середню школу. У ній було все нове, починаючи від обладнання, закінчуючи самими вчителями. Але нажаль, продовжувалася комуністична пропаганда, яка порушувала світогляд учнів того періоду. Таким чином, у 20 - 30 - ті роки XX століття в селі Вищі Верещаки був дуже низький рівень освіти. Проводилися чималі утиски та репресії з боку радянської влади, забирали все, що могли забрати. Утворювалися перші піонерські та комсомольські організації, які мали значний вплив на тогочасне населення. Комуністичний режим успішно проводив пропагандистську роботу, результати якої уже добре відклалися в підсвідомості простого селянського народу
Опис
Ключові слова
тоталітарна комуністична система, освіта, культура, кафедра політичних наук
Бібліографічний опис
Карокоць Д. А. Освіта та культура в Україні за доби тоталітаризму (на прикладі села Вищі Верищаки Олександрівського району Кіровоградської обл.) / Д. А. Карокоць // Регіональна політика : історія, політико-правові засади, архітектура, урбаністика : зб. наук. праць : в 3 ч. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; редкол. : П. М. Куліков (голова) [та ін.]. – Київ ; Тернопіль : Бескиди, 2017. - Вип. 3, ч. 3 : Третя міжнародна наук.- практ. конф., Київ, 22 - 23 листопада 2017 р. - С. 60 - 67. - Бібліогр. : 4 назви.