Економічний потенціал девелоперської компанії в умовах дії воєнного стану

Ескіз

Дата

2022

Автори

Росинський, А. В.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

Ліра-К

Анотація

Питання розвитку економічного потенціалу девелоперської компанії всебічно ускладнене постійними змінами економічного середовища і потребує оперативного реагування девелопера на нові виклики з врахуванням потреб всіх стейкхолдерів девелопменту, зокрема, інвесторів. Саме інвестори девелопменту першими реагують на зміни в політичному, економічному і соціальному житті країни, відповідно формуючи попит на ринку нерухомості, ситуацію на якому у 2022 році можна умовно розділити на три періоди.

Опис

Ключові слова

кафедра економіки будівництва, економічний потенціал девелоперської компанії, девелоперські компанії в умовах дії воєнного стану, економічний потенціал, воєнний стан

Бібліографічний опис

Росинський А. В. Економічний потенціал девелоперської компанії в умовах дії воєнного стану / А. В. Росинський // Економіко-управлінські та інформаційно-аналітичні новації в будівництві : IV Міжнародна науково-практична конференція : програма та тези доповідей, Київ, 7 – 8 червня 2022 / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; ред. О. Ю. Бєлєнкова. – Київ : Ліра-К, 2022. - С. 139 - 141. - Бібліогр. : 6 назв.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset