Розробка ДБН «Інженерний захист територій, будівель і споруд від зсувів та обвалів. Основні положення» та ДСТУ-Н «Інженерний захист територій, будівель і споруд від зсувів та обвалів» до нього

Ескіз

Дата

2016

Автори

Слюсаренко, Ю. С.
Калюх, Ю. І.
Шумінський, В. Д.
Титаренко, В. А.
Трофимчук, О. М.
Кліменков, О. А.
Берчун, Я. О.
Зоценко, М. Л.
Винников, Ю. Л.
Великодний, Ю. Й.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

ДНДІБК

Анотація

Будівництво значної кількості об’єктів відбувається на територіях, де можливі прояви небезпечних інженерно-геологічних процесів, в тому числі зсувів та обвалів. Тому при проектуванні і будівництві об’єктів на схилах слід вирішувати питання інженерного захисту території, будівель і споруд від цих процесів.

Опис

Ключові слова

кафедра геотехніки, нормативні документи, зсув, обвал, стійкість, інженерний захист

Бібліографічний опис

Розробка ДБН «Інженерний захист територій, будівель і споруд від зсувів та обвалів. Основні положення» та ДСТУ-Н «Інженерний захист територій, будівель і споруд від зсувів та обвалів» до нього / Ю. С. Слюсаренко, Ю. І. Калюх, В. Д. Шумінський та ін. // Будівельні конструкції : зб. наук. праць / Київ. Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» ; гол. ред. П. І. Кривошеєв. – Київ : «ДНДІБК», 2016. – Вип. 83 : в 2 кн. - Кн. 1. – С. 195 – 205. – Бібліогр. : 7 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset