Інтер’єр кафе на 50 місць [електронний ресурс] : методичні рекомендації до виконання курсового проєкту
Вантажиться...
Дата
Автори
Гомон Ольга, Олександрівна
Кедровська, Ія Петріна
Пекер, Аркадій Йосипович
Кедровський, Петро Павлович
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
item.page.doi
Анотація
Містять рекомендації, матеріали та пояснення до виконання курсового проєкту. Розглянуто загальні теоретичні питання щодо проєктування інтер’єрного простору об’єктів харчування. Представлено завдання до виконання курсового проєкту та склад проєкту.
Призначено для для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності G17 «Архітектура та містобудування» галузь G «Інженерія, виробництво та містобудування».
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Інтер’єр кафе на 50 місць [електронний ресурс] : методичні рекомендації до виконання курсового проєкту з дисципліни «Архітектурне проєктування» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
спеціальності G17 «Архітектура та містобудування» галузь G «Інженерія, виробництво та містобудування» / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; укладачі : О. О. Гомон, І. П. Кедровська, А. Й. Пекер, П. П. Кедровський. – Київ : КНУБА, 2025. – 36 c. : іл. - Бібліогр. : с. 26-27.