Аналіз непродуктивних втрат в електричних мережах та вплив на них

Ескіз

Дата

2017

Автори

Ачкасов, Ігор Анатолійович

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Наведено аналіз непродуктивних втрат в передоточних і розподільчих електричних мережах. Загальна структура непродуктивних втрат електроенергії в електричних мережах складається із навантажувальних втрат електроенергії, втрат холостого ходу, кліматичних втрат електроенергії. Доведено, що найбільш ефективним може бути вплив на навантажувальні втрати електроенергії з використанням відповідних портфелів проектів. Аналіз технічних та економічних складових базується на класичних теоріях (закони Кірхгофа) та їх модифікації. Запропоновано принцип узагальнення підходів до визначення технічних складових, економічних параметрів на стадіях проектування та експлуатації електричних мереж. За рахунок використання портфелів проектів пропонуються шляхи зменшення непродуктивних витрат електроенергії в електричних мережах технічними та організаційними засобами.

Опис

Ключові слова

непродуктивні втрати електроенергії, закони Кірхгофа, економічна складова, портфель проектів, кафедра управління проектами

Бібліографічний опис

Ачкасов І. А. Аналіз непродуктивних втрат в електричних мережах та вплив на них / І. А. Ачкасов // Управління розвитком складних систем : зб. наук. праць / Київ. нац. ун-т буд-ва і архітектури ; гол. ред. Лізунов П. П. – Київ : КНУБА, 2017. – № 30. – С. 26 - 30. - Бібліогр. : 14 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset