Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Сучасний тренд регіоналізму як спосіб наближення влади до народу
    (Бескиди, 2018) Гордієнко, Михайло Григорович
    Буття людської цивілізації у глобалізованому світі визначається процесами прискореної зміни соціальної реальності, що потребує швидкої й адекватної реакції владних структур на політичну динаміку. Щоб вчасно та якісно задовольняти широкий спектр соціальних запитів громадян, влада зобов’язана бути компетентною, патріотичною, легітимною й уникати протистояння за розподіл посад та привілеїв. Меседжи низового рівня соціуму має акумулювати місцева влада і формувати управлінські рішення у відповідності до волі громади.
  • Документ
    Державна регіональна політика – інструмент сталого розвитку громад та регіонів
    (Бескиди, 2018) Негода, В’ячеслав Андронович
    Державна регіональна політика – невід’ємна складова економічної політики держави, а також це інструмент координації та узгодження планів і дій усіх суб’єктів такої підтримки, які визначені законодавством України.
  • Документ
    Туризм як засіб розвитку малих міст та депресивних регіонів України
    (Бескиди, 2017) Теодорович, Лариса Віталіївна
    Соціально-економічний розвиток України можливий тільки при наявності сприятливих умов для розвитку всієї її території. На сучасному етапі складна економічна та соціальна ситуація склалась у малих містах України, яких станом на 1 січня 2010 р. нараховувалось 366 [7]. Малі міста (кількість населення менше 50 тис. осіб) є важливими соціально-економічними центрами для багатьох десятків тисяч сіл, передусім у сфері формування і функціонування ринку праці. Це найчисленніша за кількісним складом група міст, значна частина яких - адміністративні центри районів. З малими містами безпосередньо пов'язане життя майже 22 млн. міських та сільських жителів [1]. Вони відіграють важливу роль у формуванні поселенської мережі, розвитку і розміщення продуктивних сил, є індикатором прогресу та гарантом стабільності держави та суспільства.
  • Документ
    Територіальне планування як інструмент розвитку прикордонних регіонів України
    (Бескиди, 2017) Музиченко, Ганна В'ячеславівна
    Територіальне планування є сучасним інструментом забезпечення сталого розвитку регіонів, оскільки враховує три складові у їх взаємозв’язку та взаємозалежності: довкілля, населення та господарство. Територіальне планування в Україні знаходиться в сфері впливу державної регіональної політики, є її провідним чинником, який впливає на інші процеси та сфери соціально-економічного та екологічного розвитку регіонів і окремих територій.
  • Документ
    Регіон як істотна форма просторового розвитку
    (Бескиди, 2017) Наумкіна, Світлана Михайлівна; Челак, Олександр Петрович
    Вагомою складовою державної політики сучасних країн є управління розвитком територій, яку в межах суспільно-політичних наук називають просторовою політикою розвитку, що ставить за мету нівелювання регіональних диспропорцій та забезпечення збалансованого розвитку регіонів держави з урахуванням їх потреб та можливостей і загальнонаціональних пріоритетів.
  • Документ
    Транскордонні форми співробітництва як спосіб регіонального розвитку прикордонного простору на прикладі Одеської області
    (Карт-Бланш, 2015) Сіменіхіна, М. Г.
    Метою статті є визначення сучасних форм транскордонного співробітництва, що існують в Одеському регіоні, та їх вплив на розвиток прикордоння. Українське законодавство транскордонне співробітництво визначає як спільні дії, спрямовані на встановлення та поглиблення економічних, соціальних, науково- технічних, екологічних, культурних та інших видів відносин між територіальними громадами, їх представницькими органами, місцевими органами виконавчої влади України та територіальними громадами, відповідними органами влади інших держав у межах компетенції, визначеної їх національним законодавством [3].