Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/77

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Резервування теплопостачання населених пунктів
    (КНУБА, 2011) Росковшенко, Ю. К.; Сенчук, М. П.
    Проаналізовано резервування на різних рівнях забезпечення теплотою від автономного до централізованого теплопостачання. Наведено технікоекономічний аналіз централізованого способу резервування мікрорайону міста загальною тепловою потужністю 29,3 МВт.
  • Документ
    Моделювання процесу горіння твердого палива в шахтно- шарових топках
    (КНУБА, 2015) Сенчук, М. П.; Астаф’єва, М. М .
    Розроблена математична модель процесу горіння твердого палива в шахтно-шарових топках з поступальним і обертальним його переміщенням на колосниковій решітці. Наведено аналітичні рівняння для розрахунку основних параметрів зони горіння.
  • Документ
    Ефективність використання твердого налива в модернізованих системах теплопостачання
    (КНУБА, 2010) Росковшенко, Ю. К.; Сенчук, М. П.
    Показана можливість модернізації систем теплопостачання з використанням твердопаливних котлів
  • Документ
    Опалення виробничих приміщень зі змінним тепловим режимом
    (КНУБА, 2015) Сенчук, М. П.; Хованський, К. О.
    Проаналізовано зміну теплового режиму приміщень різного функціонального призначення залежно від стаціонарних і нестаціонарних витрат і надходжень теплоти протягом доби. Проілюстровано визначення за добовими графіками співвідношення потужностей фонової і догріваючої систем опалення приміщень. Показано доцільність застосування за певних умов теплового режиму догріваючої системи в робочий і неробочий час.
  • Документ
    Спалювання низькосортного твердого палива в теплогенераторах систем автономного і децентралізованого теплопостачання
    (КНУБА, 2018) Сенчук, М. П.
    Обґрунтовано доцільність використання в теплогенераторах комунальної енергетики твердого палива різної якості: від якісного малозольного до низькосортного, яке характеризується високою вологістю і зольністю. Проаналізовано негативний вплив вмісту вологи і золи в паливі на інтенсивність процесу спалювання, розглянуто шляхи його зниження завдяки організації процесу горіння забаластованих газів при низьких надлишках повітря та застосуванні механічних засобів щодо руйнування зольної оболонки частинок в зоні вигоряння коксу палива. Відмічено, що економічність використання палива різної якості в значній мірі залежить від вибору конструктивної схеми топкового пристрою, яка забезпечує організацію процесу горіння найбільш прийнятну для спалюваного палива. Наведено конструктивні схеми топкових пристроїв для спалювання низькосортного палива як з високим вмістом вологи і низькою зольністю, так і високим вмістом вологи і золи. Описано конструкцію котла з ручною або напівмеханічною топкою, у якій завдяки глибокому перемішуванню газів піролізного процесу в паливній шахті з киснем вторинного повітря досягається спалювання вологого палива з низькими коефіцієнтами надлишку повітря. Здійснено аналіз спалювання зольного вологого палива в описаній конструкції механічної топки, яка містить паливну шахту, колосникову решітку, механічні засоби для переміщення і шурування шару палива, що горить, та систему повітряного тракту первинного і вторинного повітря.