Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Простір і середовище, як об'єкти проектування
    (КНУБА, 2011) Зенькович, Н. Г.
    У статті досліджуються особливості та проблеми формування спеціальності дизайн середовища. Показана різниця між середовищем та просторам, надані їх основні види та типи.
  • Документ
    Объемно-пространственная композиция исторических торговых комплексов в Иране
    (КНУБА, 2011) Торкаман, Ахмад
    В исторических торговых комплексах Ирана рассматриваются пространства, вокруг них формируются коммерческие ячейки. Обозначены разнообразные композиции этих пространств и указаны некоторые особенности, которые сохраняют свои значении для современного проектирования.
  • Документ
    Теоретико-множинний підхід до формалізації основних елементів геоінформаційного моніторингу
    (КНУБА, 2019) Патракеєв, І. М.; Денисюк, Б. І.
    Розвивається нове поняття - система геоінформаційного моніторингу. Визначені основні компоненти системи геоінформаційного моніторингу, визначена структура та взаємозв’язок понять інформаційного простору, поля, середовища та інформаційної ситуації геоінформаційного моніторингу. Показано перевагу геоінформаційного моніторингу в частині більшої систематизації та деталізації просторової інформації. Проаналізовано зміст і ознаки інформаційного простору, поля, середовища, ситуації геоінформаційного моніторингу. Показана якісна різнорідність вживаних понять. Показано, що інформаційна ситуація може бути середовищем для об’єкта управління. Показано, що просторова інформаційна ситуація сама може бути об’єктом управління.
  • Документ
    Ландшафтний дизайн репрезентативних прибудинкових територій історичного міста
    (КНУБА, 2018) Ладнюк, М. І.; Габрель, М. М.
    Розглянуто ‘‘міський ландшафтний дизайн’’, як приклад співіснування створеного озеленення в архітектурно-просторовій організації середовища, простору репрезентації при житлових, сакральних і громадських спорудах. Як осередок малого простору з проявом функціональності, естетичності і гармонійності середовища. Сучасне використання ландшафтного дизайну в місті.
  • Документ
    Туристичне середовище – підходи до типології
    (КНУБА, 2015) Пантюхіна, О. Ю
    У статті розглянуті пропозиції щодо визначення основних типів «туристичного середовища» відповідно до розробленої автором типології туристичних утворень на основі «просторово-середовищного» підходу, в тому числі: середовища культурного, пізнавального, рекреаційного, екологічного, зеленого та сільського туризму.