Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Експериментальні дослідження роботи тримасної вібраційної дробарки
    (КНУБА, 2013) Міщук, Є. О.
    Розглянута експериментальна установка тримасна вібраційна щокова дробарка для проведення досліджень параметрів механічного режиму. Представлені результати експериментальних досліджень.
  • Документ
    Экспериментальное моделирование кессонных перекрытий
    (КНУБА, 2015) Сурьянинов, Н. Г.; Твардовский, И. А.; Чучмай, А. М.
    Разработана экспериментальная модель кессонного перекрытия и методика его испытаний на действие равномерно распределенной нагрузки. По результатам всех этапов испытаний построены графики «нагрузка – прогибы». На поле экспериментальных графиков наложены линейные теоретические графики, построенные по компьютерной модели. Начальные этапы нагружения не выявили трещинообразования на боковых гранях испытываемой кессонной плиты. Визуальное раскрытие трещин началось при нагрузке, превышающей расчётную. Сравнение графиков экспериментальной и расчётной модели показывает отклонения, полученные в ходе проведения испытания. При этом перераспределение усилий в плите, которые были установлены при проведении эксперимента, дают отрицательный прогиб в консоли, что не отражает расчётная модель, разработанная в программном комплексе SCAD.
  • Документ
    Експериментальне дослідження динаміки руху штока гідроциліндра підйому шарнірно-зчленованої стрілової системи крана-маніпулятора з гідроприводом
    (КНУБА, 2011) Ловейкін, В. С.; Міщук, Д. О.
    Розглянута експериментальна установка крана-маніпулятора з гідроприводом та вимірювально-реєструюче обладнання для проведення досліджень з визначенням динамічних навантажень на її робочому обладнанні. Представлено результати експериментальних досліджень.
  • Документ
    Експериментальне дослідження зміни вильоту баштового крана з шарнірно-зчленованою стріловою системою
    (КНУБА, 2015) Ловейкін, В.; Шевчук, О.
    Представлено результати експериментальних досліджень зміни вильоту баштового крана з шарнірно-зчленованою стріловою системою. Під час досліджень, що проводилися на фізичній моделі, визначено такі параметри: кут відхилення вантажного канату від вертикалі; переміщення та швидкості вантажного візка та канатного барабана приводу підйому стрілової системи; подовжнє зусилля у відтяжці.
  • Документ
    Определение усилий перемещения рабочего органа в песке при исследовании технологии устройства горизонтального экрана на стенде
    (КНУБА, 2015) Галинский, А.
    Рассмотрена задача устройства горизонтального противофильтрационного экрана (ГПЭ) под сооружением с целью защиты грунтов от загрязнения техногенными стоками. Проведены экспериментальные исследования по определению тягового усилия перемещения режущего ножа в песке. Установлено влияние технологических факторов - вертикального давления, давления подачи и плотности раствора - на тяговое усилие, необходимое для создания экрана. На основе полученных зависимостей даны рекомендации по конструированию рабочего органа для устройства ГПЭ.
  • Документ
    Експериментальні дослідження процесу вібраційного формування бетонних сумішей
    (КНУБА, 2016) Шаленко, В.; Гарнець, В.; Пристайло, М.
    При проведенні експериментів було використане вимірювально-реєструючє обладнання, яке дозволяє швидко і без повторювань отримувати точні оцінки взаємодії поверхневої вібромашини з бетонною сумішшю та дає можливість обробляти їх за допомогою сучасного програмного забезпечення за допомогою спеціально написаної програми “ TenzoCut ”. Експериментально встановлено характер зміни динамічних параметри системи: амплітуди і частоти коливань робочого органа та динамічний тиск на робочий орган і стінки, потужність приводу при зміні висоти виробу.
  • Документ
    Художньо-декоративні елементи в архітектурі радянського Івано-Франківська. Регіональні особливості
    (КНУБА, 2016) Гончарик, Р. П.
    Актуальною темою для дослідження є діяльність радянських та зарубіжних дизайнерів, а саме - в пошуках художньої різноманітності предметно-просторового середовища, створення нових конструктивних систем, художньо-декоративних елементів, дизайнерської та архітектурно- інженерних рішень. В цій статті розглянуті практичні рішення творчої діяльності радянських дизайнерів та архітекторів в період «явищ експериментальної діяльності» в дизайні 1970-1980-х рр. на прикладі м. Івано-Франківська.