Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Дослідження втрат тиску в повітророзподільниках з тангенціальними випусками повітря
    (КНУБА, 2005) Мілейковський, В. О.
    Розглянуто дослідне визначення втрат тиску у повітророзподільниках з тангенціальними випусками повітря. Показано, що ці повітророзподільники мають низький коефіцієнт місцевого опору, тобто дозволяють заощаджувати електроенергію на переміщення повітря у системі вентиляції. Повітророзподільники з тангенціальними випусками повітря під назвою ПЕТ впроваджуються ТОВ “ИВК "Клімат”. Вони захищені Патентом України № 4497ІА від 15.03.2002 р.
  • Документ
    Аналітичні дослідження повітряної струмини при витіканні з перфорованої поверхні
    (КНУБА, 2014) Довгалюк, В. Б.; Мілейковський, В. О.; Клименко, Г. М.
    Вказано на умови підтримання допустимих параметрів мікроклімату теплонапружених приміщень та необхідність застосування в них енергоефективних схем організації повітрообміну, серед яких витісняюча вентиляція. Проаналізовано недоліки повітророзподільних пристроїв систем витісняючої вентиляції. Запропоновано конструкцію малошвидкісного двокамерного панельно-секційного повітророзподільника, що дозволяє ефективно регулювати витрату повітря. Представлено схему течії, утвореної напівобмеженою турбулентною струминою, що витікає з перфорованої поверхні. Отримано характеристику ділянок струмини та визначено їхні параметри.
  • Документ
    Розрахункова модель неізотермічної струмини, що настилається на опуклу циліндричну поверхню
    (КНУБА, 2008) Довгалюк, В. Б.; Мілейковський, В. О.
    Описана аналітична модель струмини, випущеної тангенціально до опуклої поверхні та результати експериментальних досліджень
  • Документ
    Повітророзподільник із взаємодією зустрічних неспіввісних плоских струмин в приміщеннях ювелірного заводу
    (КНУБА, 2008) Возняк, О. Т.; Миронюк, Х. В.; Сухолова, І. Є.
    Представлені результати експериментальних досліджень подачі припливного повітря в приміщення повітророзподільником з використанням взаємодії зустрічних некоаксіальних повітряних струмин для створення більш інтенсивної турбулізації повітряного потоку, а також динамічного мікроклімату в приміщенні. Результати цих досліджень дають змогу проводити інженерні розрахунки повітророзподілу із взаємодією зустрічних неспіввісних струминами при створенні динамічного мікроклімату в приміщенні.