Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Періоди формування архітектури іподромів
    (КНУБА, 2011) Неділько, А.О.
    У статті представлені етапи формування архітектури іподрому, розглянута архітектура споруд, що передували виникненню сучасного іподрому. Розкриваються історичні особливості архітектури іподрому, характерні для кожного етапу.
  • Документ
    Архітектурно-планувальна організація кінноспортивного клубу
    (КНУБА, 2016) Горіна, А. О.
    У статті розкрито історичне становлення кінноспортивного клубу, особливості його архітектурно-планувальної організації, номенклатури приміщень. Розглянуто варіанти сучасного об’ємно-просторового вирішення.
  • Документ
    Особливості планувальних рішень сучасних іподромів. Частина І
    (КНУБА, 2018) Горіна, А. О.
    У статті представлені особливості планувальних рішень сучасних іподромів, принципи їх розміщення, історичні відмінності становлення видовищних споруд, скакових та бігових доріжок. Описані нові архітектурні тенденції у вирішенні трибун.
  • Документ
    Архітектура сучасних іподромів держав Західної Європи
    (КНУБА, 2010) Неділько, А.О.
    У статті представлені загальні особливості архітектури сучасних іподромів розвинутих держав Західної Європи. З яких зон складається видовищно-розважальна частина, місткість трибун та конструктивні особливості. Доводиться популярність кінного спорту. Наводиться визначення поняття «іподром». Як найкращій приклад розбудови сучасних іподромів розглядаються найбільш відомі іподроми Англії та Франції. Представлені схеми конфігурацій спортивних доріжок, та їх порівняння з досвідом України. У висновку надаються рекомендації, що саме нашій країні доцільно буде запозичити для реконструкції іподромів.
  • Документ
    Історія формування архітектури кінноспортивного манежу
    (КНУБА, 2015) Горіна, А. О.
    У статті розкриті особливості формування історичного перетворення, об’ємно-планувальної структури, конструктивного вирішення та особливостей експлуатації кінноспортивного манежу. Розглянуті манежі Франції, Австрії, Росії.