Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Современное состояние исторической и типовой застройки города Донецка и возможность ее совершенствования с учетом мировых тенденций
    (КНУБА, 2014) Бенаи, Х. А.; Светличная, О. С.; Радионов, Т. В.
    Стаття присвячена проблемі сучасного стану історичної та типової забудови міста Донецька, а також проблеми збереження архітектурної спадщини. Найважливіша якість гармонійного вигляду історичної, типовий і сучасної забудови - ансамблева злагодженість просторово - містобудівних та архітектурно-стилістичних параметрів його забудови. Умови сучасного недавнього будівельного буму, недосконалість « охоронного » законодавства і реального проектного процесу в умовах будівництва у цінному історичному середовищі привели до ігнорування принципу органічною цілісності «нового» і «старого» в петербурзькій практиці архітектурного проектування. Про це свідчить список так званих «містобудівних та архітектурних помилок», допущених за останнє десятиліття при втручанні в історичну і типову забудову міста Донецька.
  • Документ
    Репродуктивный метод реконструкции объектов типовой застройки
    (КНУБА, 2013) Радионов, Т. В.
    Сучасні тенденції будівництва і архітектури набирають все більший оборот, але в умовах, що склалися типової забудови на перший план виходить комплексна проблема реконструкції типових будівель і споруд, яка детально розглядається і вирішується репродуктивним методом реконструкції будівель і споруд.
  • Документ
    Методические мероприятия, рекомендуемые при выполнении проектов по реконструкции объектов типовой застройки
    (КНУБА, 2013) Бенаи, Х. А.; Радионов, Т. В.
    Типовая застройка, является высоким показателем количественного и качественного параметра проектирования, который соответствует социальным и экономическим факторам. Таким образом, для сохранения типовых традиций необходимо разрабатывать и использовать методические мероприятия, которые учитывают потребности населения, устраняют разрушения и модернизируют современную архитектурную среду
  • Документ
    Факторы, воздействующие на формирование систем расселения
    (КНУБА, 2013) Светличная, О. С.; Радионов, Т. В.
    Розселення - явище, відоме ще з давніх часів. Місце розселення визначалося придатністю для життя населення. На ранніх етапах розвитку суспільства головну роль грали кліматичні чинники. Люди вибирали найбільш сприятливу зону розселення, виключаючи непридатні та суворі для землеробства території. Чисельність людства була невелика, поселення рідкісні і досить віддалені один від одного. Промислова революція привела до бурхливого розвитку виробництва. Стихійний зростання населення, пов'язаний з відтоком жителів з сільських місцевостей, привів до скупченості забудови, антисанітарний умов життя. На сучасному етапі розвитку міста продовжують розвиватися і процес цей не повинен відбуватися хаотично. Тому проблема формування і регулювання процесів розселення в даний час стоїть вкрай гостро.
  • Документ
    Комплексные способы реконструкции типовой застройки
    (КНУБА, 2013) Радионов, Т. В.; Светличная, О. С.
    Проблема комплексної реконструкції типової забудови на сьогоднішній день виходить на одне з перших планів з реконструкції. Таким чином, з метою інтенсивного використання території населених пунктів у складі міських округів і міських поселень та поліпшення безпечного і сприятливого середовища проживання населення може проводитися комплексна реконструкція сформованої типової забудови.