Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Інклюзивність відкритого міського простору
    (КНУБА, 2018) Гусєв, М. О.
    Розглядається взаємодія соціального та фізичного простору міста, включеність (інклюзивність) городян в міське середовище як важливий фактор самоідентифікації, самореалізації та активності. Відкритий міський простір поділяється на інформаційний, комунікаційний та фізичний для більш детального розуміння характеристик, що допомагають та заважають включеності (інклюзивності) жителів міста в його навколишнє середовище.
  • Документ
    Архітектурна пустотність відкритих просторів міст
    (КНУБА, 2016) Гусєв, М. О.
    В статті розглядається поняття «пустотність» та його вплив на формування міського простору, аналізується взаємозв’язок соціального та фізичного простору міста а також вплив різних типів відкритих просторів на людину.
  • Документ
    Проблеми формування прибережних територій Києва
    (КНУБА, 2017) Гусєв, М. О.
    В статті розглядається взаємний вплив простору міста та його водного простору, доводиться цінність прибережних територій для розвитку будь-якого великого міста. На прикладі Києва розглядаються основні відкриті водні простори та їх прибережні території, аналізуються проблеми їх формування та функціонування, наводяться головні способи їх вирішення.
  • Документ
    Архітектурний простір міста
    (КНУБА, 2016) Гусєв, М. О.
    В статті життєвий простір сучасного міста розглядається як архітектурний простір, що визначається як місце для взаємозв’язків – фізичного, соціального та культурного середовища, аналізується їх вплив на людину та архітектуру в цілому
  • Документ
    До питання моделювання відкритого міського простору
    (КНУБА, 2018) Гусєв, М. О.; Лещенко, Н. А.
    В статті розглядаються питання створення та існування публічного простору в сучасному місті. Розглядаються особливості відкритого громадського простору, а також основні параметри, які визначають якість суспільного простору. Особлива увага приділяється моделюванню відкритого міського простору та його розвитку у часі.