Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Дослідження геометричних, силових та енергетичних параметрів динамічного бурового обладнання з віброзбудником крутильних коливань
    (КНУБА, 2009) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Наведені конструкція та особливості роботи обертача бурильного обладнання з планетарним віброзбудником крутильних коливань (які приводяться до дії одним двигуном) для розробки міцних грунтів.
  • Документ
    Спеціальне ківшове бурильне обладнання з роздільним обертанням різальних частин та відцентровим розвантаженням накопичувача
    (КНУБА, 2012) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.; Лук'яненко, В. С.
    В статті наведено результати досліджень по вдосконаленню ківшових робочих органів бурильних машин для буріння свердловин в півзв'язних ґрунтах, в яких їх доцільно використовувати. Запропонована нова конструкція ківшового бура з відцентровим розвантаженням накопичувача, в якому (з ціллю підвищення ефективності руйнування ґрунту) різальні частини - внутрішня і зовнішня, обертаються за різними швидкостями. Для їх обертання пропонується використовувати механізми, що мають співвісні вихідні вали.
  • Документ
    Наукові основи формування високоефективних робочих органів будівельних машин
    (КНУБА, 2012) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Наведено результати роботи з наукового напряму “Наукові основи формування високоефективних робочих органів будівельних машин” кафедри основ професійного навчання факультету автоматизації і інформаційних технологій КНУБА за 10 років існування кафедри. Одна із тематик даного наукового напрямку – теоретичні основи створення нових конструкцій бурильного обладнання для роботи на міцних, а також на півзв’язних складних ґрунтах, які потребують використання спеціальних робочих органів. Наведено відомості про основні розробки, використання яких дозволить підвищити ефективність буріння свердловин для будівельного виробництва.
  • Документ
    Аналіз та визначення динамічних характеристик планетарного механізму обертальника бурильного обладнання
    (КНУБА, 2009) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Наведена конструкція та аналіз роботи обертальника бурильного обладнання з планетарним механізмом, об’єднаним з віброзбудником крутильних коливань. Розроблена методика визначення основних параметрів, побудовані діаграми зміни кругового пересування центрів дебалансів, швидкості,прискорення, збуджуючої сили.
  • Документ
    Розробка та визначення конструктивних параметрів спеціального бурильного обладнання для роботи в складних грунтах
    (КНУБА, 2011) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.; Конопат, О. П.
    В статті наведено результати досліджень по створенню робочих органів бурильних машин для буріння свердловин в складних грунтах. Запропонована конструкція грунторуйнівної частини - спірального бура оснащеного косокутними або двогранними різцями та подані рекомендації по визначенню параметрів розвантажувального пристрою та шнека ківшового бура.
  • Документ
    Визначення кінематичних та геометричних параметрів бурильного обладнання з роздільним обертанням складових різальної частини робочого органа
    (КНУБА, 2011) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.; Олексіва, А. Я.
    В статті наведені результати досліджень по створенню нової конструкції лоптевого робочого органа бурильних машин. Запропонована нова конструкція бурильного обладнання з планетарним обертальником і двома співвісними вихідними валами, що забезпечують роздільне обертання за різних швидкостей внутрішньої та зовнішньої складових частин робочого органа. Це дає змогу забезпечити більш рівномірне навантаження на різці, що працюють на різній відстані від центра робочого органа та підвищити ефективність процесу буріння.
  • Документ
    Конструктивні особливості бурильного обладнання з роздільним обертанням складових різальної частини буру
    (КНУБА, 2011) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Наведена конструкція планетарного двохвального обертальника та конструктивна схема бурильного обладнання з роздільним обертанням внутрішньої та зовнішньої складових частин робочого органа. Це дає змогу збільшити швидкість обертання внутрішньої складової частини з розташованими на ній різцями на невеликій відстані від центра та підвищити ефективність процесу буріння.
  • Документ
    Особливості конструювання та розрахунку планетарного механізму обертання бурильного обладнання динамічної дії
    (КНУБА, 2009) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Для розробки міцних і мерзлих грунтів землерийними машинами в умовах будівництва все ширше використовують вібраційні та віброударні робочі органи.
  • Документ
    Обертальник бурильного обладнання з дебалансним вібратором просторової дії
    (КНУБА, 2009) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Збільшення продуктивності розробки міцних грунтів буровими робочими органами стає можливим за рахунок використання нових більш ефективних їх конструкцій.
  • Документ
    Вплив форми бурових різців на сили різання
    (КНУБА, 2006) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.; Вольтерс, О. Ю.
    сучасному будівельному виробництві при зведенні споруджень на пальових фундаментах, у дорожньому і електромережевому будівництві широке поширення одержала технологія з застосуванням бурових робіт. Більшість серійно випущених будівельних бурильних і бурильно-кранових машин засновано на принципі обертального буріння з руйнуванням ґрунту різцевими робочими органами.