Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    До оцінки складності рельєфу земельної ділянки
    (КНУБА, 2010) Войтенко, С. П.; Чибіряков, В. К.; Малашевський, М. А.
    Представлена методика за допомогою якої можливо визначати коєфіціент складеності рельєфу на земельній ділянці яка обчислюється.
  • Документ
    Імовірнісно-статистичний аналіз осідань і деформацій інженерних споруд
    (КНУБА, 2018) Войтенко, С. П.
    Сучасні методи ймовірнісно-статистичного аналізу дають широкі можливості підвищення інформаційності геодезичних спостережень за осіданням та деформаціями інженерних споруд. В статті використано моделювання процесу осідання споруд із застосуванням теорії довірчих інтервалів, кореляційного аналізу, що сприяє підвищенню якості результатів досліджень інженерних споруд і дає змогу розробити надійні конструктивні заходи для посилення конструкцій, підвищити надійність та довговічність їх експлуатації.
  • Документ
    Концепція створення бази нормативно- технічних документів щодо сфери видобутку корисних копалин
    (КНУБА, 2014) Войтенко, С. П.; Мазницький, А. С.; Заболотний, В. П.
    Виконано аналіз сучасного стану справ з використанням нормативно- технічних документів щодо маркшейдерських і геодезичних робіт під час розробки родовищ корисних копалин. Надано рекомендації стосовно концепції створення бази нормативно-технічних документів у згаданій сфері.
  • Документ
    До питання розрахунку точності визначення координат точок під час аерофотознімання з безпілотних літальних апаратів
    (КНУБА, 2015) Шульц, Р. В.; Войтенко, С. П.; Крельштейн, П. Д.; Маліна, І. А.
    У роботі розглянуто питання виконання попереднього розрахунку точності визначення координат точок за матеріалами аерофотознімання з використанням безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Наведено математичну модель визначення координат за парою аерофотознімків. Математична модель враховує використання даних GNSS для визначення координат центрів фотографування та корегування інерціальної навігаційної системи (INS). Кутові елементи зовнішнього орієнтування у наведеній математичній моделі визначають за допомогою INS. Використовуючи алгоритм перетворення кореляційних матриць отримано строгий вираз для виконання попереднього розрахунку точності. Методом варіювання отримано вираз для розрахунку впливу систематичних похибок. За отриманими виразами виконано дослідження апріорної точності визначення координат для різних умов аерофотознімання. Експериментально розраховано точність аерофотознімання для БПЛА з типовими характеристиками, для створення топографічних карт і планів.