Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Енергоефективні технології та їх роль у формоутворенні архітектури
    (КНУБА, 2018) Зейналов, К. Ш.; Хараборська, Ю. О.
    У статті розглядається існуючий та експериментальний досвід проектування будівель і споруд, де вже на стадії проектування впроваджено використання енергоефективних технологій. Також стаття розглядає вплив таких технологій на формування архітектурного образу.
  • Документ
    Впливи як підгрунтя цілісного архітектурного процесу
    (КНУБА, 2015) Василенко, Л. Г; Сигнаєвська, М. А
    В статті висвітлені характерні позиції і концепції значення впливовості в архітектурному процесі провідних теоретиків XVIII – поч. XX ст.
  • Документ
    Застосування формоутворюючих принципів біоніки в архітектурному проектуванні
    (КНУБА, 2014) Острогляд, О. В.; Федорова, К. А.
    У статті висвітлена тема застосування формоутворюючих принципів архітектурної біоніки у створенні ескізу архітектурного об‘єкту на основі структури гарбуза, як головного формоутворюючого елементу. Робота спрямована на покращення та розвиток об‘ємно-просторового мислення, розуміння тектонічних особливостей при формоутворенні архітектурних об‘єктів
  • Документ
    Формообразование велосипедных парковок
    (КНУБА, 2015) Гнатюк, Л. Р.; Полищук, Я.И.; Музыченко, О. А.
    У статті піднімається проблематика розвитку велотранспорту, як екологічно чистого способу пересування. Розглянуто формоутворення велосипедних парковок у світі. Запропоновано класифікацію і формоутворення велосипедних парковок.
  • Документ
    Особливості формоутворення сучасних бібліотек
    (КНУБА, 2013) Радюк, А. Я.
    В статті розглядаються фактори що впливають на формоутворення сучасних бібліотек. На прикладі деяких бібліотек закордонного досвіду виявлено основні особливості що впливають на просторову композицію бібліотеки.
  • Документ
    Формотворчі елементи флотелів
    (КНУБА, 2011) Гнатюк, Л. Р.; Новік, А. В.
    Стаття присвячена дослідженню формотворчих елементів флотелів. Дослідження проведено на зразках закордонного досвіду плавучих будинків, а також на авторських розробках. На основі проведеного аналізу виявлено засадничі елементи формоутворення створення засобів життя на воді та запропоновано їх використання при розробці плавучого модуля флотелю.
  • Документ
    Про деякі аспекти пластики архітектури сучасних багатоповерхових житлових будинків
    (КНУБА, 2013) Горащенко, О. В.
    Розглядаються питання архітектурно-художньої пластики житлового фонду спальних районів масового будівництва на прикладі м.Києва. Виходячи з проведеного аналізу пропонуються варіанти вирішення архітектурної пластики житлового фонду сучасного міста з точки зору урахування фактору індустріальності.
  • Документ
    Психологія сприйняття, як формоутворюючий фактор в архітектурі шкільних комплексів
    (КНУБА, 2011) Пивоваренко, О. В.; Русевич, Т. В.
    В статті розглядаються основні положення і вимоги до організації середовища сучасного шкільного комплексу з точки зору психологічних особливостей сприйняття архітектурного простору дітьми. Важливість обраної теми визначають інноваційні розробки в області здійснення виховного процесу, педагогіки, що, безсумнівно, веде до формування нового архітектурного «змісту» шкільних комплексів, пошуку нових форм
  • Документ
    Фрактальна геометрія і архітектура
    (КНУБА, 2011) Панченко, О. О.
    у даній статті розглянуто особливості застосування теорії фракталів в архітектурі
  • Документ
    Специфіка благоустрою зон функціонального і духовного відновлення людини
    (КНУБА, 2010) Щурова, В. А.
    Розглядаються особливості впливу оточуючого середовища на відновлення психологічного і фізичного стану людини. Виділено основні види закладів лікування і відпочинку у відповідності до видів основної діяльності та тривалості процесу відновлення, проаналізовано засоби благоустрою для утворення специфічного середовища.